به میمنت سالروز فتح خرمشهر؛ سالن ورزشی دهستان بهادران مهریز افتتاح شد

به میمنت سالروز فتح خرمشهر؛ سالن ورزشی دهستان بهادران مهریز افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سالن ورزشی چند منظوره دهستان بهادران شهرستان مهریز به میمنت فتح خرمشهر با حضورمدیرکل تربیت بدنی استان یزد، فرماندار مهریز، بخشدار و دیگر مسئولین و مردم منطقه افتتاح شد. این سالن ورزشی در زیر بنای یك هزار 200 متر مربع و اعتبار بیش از سه میلیارد و 500 میلیون ریال از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به استان یزد احداث شده است . با افتتاح این سالن بیش از سه هزار نفر از اهالی 20 روستای بخش مركزی شهرستان مهریز در دهستان بهادران از آن استفاده می كنند . مدیر كل تربیت بدنی استان یزد در مراسم افتتاح این سالن گفت: ایجاد فضاهای ورزشی در مناطق دور افتاده روستایی یكی از اهداف مهم دولت در بخش ورزشی است . سید غلامرضا كمانه افزود: بهره برداری از فضاهای ورزشی در مناطق روستایی ، نیاز مردم و جوانان این مناطق را در این بخش مهم مرتفع می كند . وی از همه كسانی كه در زمینه احداث این سالن ورزشی تلاش كرده اند قدردانی نمود
به میمنت سالروز فتح خرمشهر؛ سالن ورزشی دهستان بهادران مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سالن ورزشی چند منظوره دهستان بهادران شهرستان مهریز به میمنت فتح خرمشهر با حضورمدیرکل تربیت بدنی استان یزد، فرماندار مهریز، بخشدار و دیگر مسئولین و مردم منطقه افتتاح شد.
این سالن ورزشی در زیر بنای یك هزار 200 متر مربع و اعتبار بیش از سه میلیارد و 500 میلیون ریال از مصوبات دور دوم سفر هیات دولت به استان یزد احداث شده است .
با افتتاح این سالن بیش از سه هزار نفر از اهالی 20 روستای بخش مركزی شهرستان مهریز در دهستان بهادران از آن استفاده می كنند .
مدیر كل تربیت بدنی استان یزد در مراسم افتتاح این سالن گفت: ایجاد فضاهای ورزشی در مناطق دور افتاده روستایی یكی از اهداف مهم دولت در بخش ورزشی است .
سید غلامرضا كمانه افزود: بهره برداری از فضاهای ورزشی در مناطق روستایی ، نیاز مردم و جوانان این مناطق را در این بخش مهم مرتفع می كند .
وی از همه كسانی كه در زمینه احداث این سالن ورزشی تلاش كرده اند قدردانی نمود

آدرس کوتاه :