به منظور كنترل بازار در ماه رمضان صورت گرفت؛ رسيدگي به 100 فقره پرونده متخلف در مهريز

به منظور كنترل بازار در ماه رمضان صورت گرفت؛ رسيدگي به 100 فقره پرونده متخلف در مهريز


رئيس شعبه تعزيرات حكومتي مهريز گفت: 100 پرونده متخلف اصناف در مهريز توسط تعزيرات حكومتي مورد رسيدگي قرار گرفت و براي آنها رأي صادر شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، عباس حسن‌وند اظهار داشت: به منظور كنترل و نظارت بر بازار ماه مبارك رمضان و افزايش رضايت‌مندي عموم مردم، گشت مشترك سازمان تعزيرات حكومتي، سازمان بازرگاني و شبكه بهداشت و درمان در مهريز انجام شد. وي افزود: در اين گشت مشترك، چند واحد توليد گوشت، لبنيات و عرضه مواد غذايي بازرسي و كالاهاي عرضه شده مورد بازديد قرار گرفت. حسن‌وند بيان كرد: با انجام اين گشت‌هاي مشترك و شناسايي اصناف متخلف و تشكيل پرونده براي آنها، براي 100 فقره اين پرونده‌ها رأي صادر شد. وي از رسيدگي و صدور رأي 100 فقره پرونده در زمينه تخلفات احتكار، گران‌فروشي، كم‌فروشي، تقلب، عرضه خارج از شبكه از ابتداي سال 90 تاكنون در شهرستان مهريز خبر داد و از شهروندان خواست تا گزارشات تخلف واحدهاي صنفي را به شماره تلفن 124 اعلام كنند تا براي رسيدگي اقدام شود. وي همچنين از همكاري خوب شبكه بهداشت و درمان و سازمان بازرگاني مهريز نيز قدرداني كرد. به گزارش فارس، موضوع برنامه‌هاي تنظيم بازار ايام ماه مبارك رمضان از محوريترين سياست‌هاي جاري دولت است و لزوم برخورد قاطع و هوشمندانه با اخلال‌گران اقتصادي و تامين فضاي امن كسب و كار براي توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان از اولويت‌هاي كاري و مشترك وزارت بازرگاني و سازمان تعزيرات حكومتي محسوب مي‌شود كه اين امر در شهرستان مهريز با جديت در حال پيگيري است.
به منظور كنترل بازار در ماه رمضان صورت گرفت؛ رسيدگي به 100 فقره پرونده متخلف در مهريز

رئيس شعبه تعزيرات حكومتي مهريز گفت: 100 پرونده متخلف اصناف در مهريز توسط تعزيرات حكومتي مورد رسيدگي قرار گرفت و براي آنها رأي صادر شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، عباس حسن‌وند اظهار داشت: به منظور كنترل و نظارت بر بازار ماه مبارك رمضان و افزايش رضايت‌مندي عموم مردم، گشت مشترك سازمان تعزيرات حكومتي، سازمان بازرگاني و شبكه بهداشت و درمان در مهريز انجام شد.
وي افزود: در اين گشت مشترك، چند واحد توليد گوشت، لبنيات و عرضه مواد غذايي بازرسي و كالاهاي عرضه شده مورد بازديد قرار گرفت.
حسن‌وند بيان كرد: با انجام اين گشت‌هاي مشترك و شناسايي اصناف متخلف و تشكيل پرونده براي آنها، براي 100 فقره اين پرونده‌ها رأي صادر شد.
وي از رسيدگي و صدور رأي 100 فقره پرونده در زمينه تخلفات احتكار، گران‌فروشي، كم‌فروشي، تقلب، عرضه خارج از شبكه از ابتداي سال 90 تاكنون در شهرستان مهريز خبر داد و از شهروندان خواست تا گزارشات تخلف واحدهاي صنفي را به شماره تلفن 124 اعلام كنند تا براي رسيدگي اقدام شود.
وي همچنين از همكاري خوب شبكه بهداشت و درمان و سازمان بازرگاني مهريز نيز قدرداني كرد.
به گزارش فارس، موضوع برنامه‌هاي تنظيم بازار ايام ماه مبارك رمضان از محوريترين سياست‌هاي جاري دولت است و لزوم برخورد قاطع و هوشمندانه با اخلال‌گران اقتصادي و تامين فضاي امن كسب و كار براي توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان از اولويت‌هاي كاري و مشترك وزارت بازرگاني و سازمان تعزيرات حكومتي محسوب مي‌شود كه اين امر در شهرستان مهريز با جديت در حال پيگيري است.

آدرس کوتاه :