به مناسبت هفته دولت؛ قبور شهدای مهریز عطرافشانی شد

به مناسبت هفته دولت؛ قبور شهدای مهریز عطرافشانی شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته دولت، فرماندار مهریز به همراه سایر مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان با عطرافشانی قبور شهدای گمنام، یاد و خاطره 313 شهید مهریز را گرامی داشتند. مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، خدمت به مردم را فلسفه وجودی همه مسئولان دانست و گفت:هفته اول شهریور هرسال مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، این الگوهای ماندگار برای تمامی دولتمردان، بعنوان هفته دولت نامگذاری شده كه فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردهای مهم دولت در عرصه های مختلف علمی، آبادانی، عمرانی، اقتصادی و فرهنگی و ... است.
به مناسبت هفته دولت؛ قبور شهدای مهریز عطرافشانی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته دولت، فرماندار مهریز به همراه سایر مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان با عطرافشانی قبور شهدای گمنام، یاد و خاطره 313 شهید مهریز را گرامی داشتند.
مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، خدمت به مردم را فلسفه وجودی همه مسئولان دانست و گفت:هفته اول شهریور هرسال مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، این الگوهای ماندگار برای تمامی دولتمردان، بعنوان هفته دولت نامگذاری شده كه فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردهای مهم دولت در عرصه های مختلف علمی، آبادانی، عمرانی، اقتصادی و فرهنگی و ... است.آدرس کوتاه :