به مناسبت هفته دولت؛ احداث ایستگاه تقلیل فشار دوم مهریز

به مناسبت هفته دولت؛ احداث ایستگاه تقلیل فشار دوم مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: به مناسبت هفته دولت پروژه احداث ایستگاه تقلیل فشار و خط تغذیه سیمان تجارت مهریز به بهره برداری رسید. علیرضا پیله‌ور اظهار داشت: در این پروژه یک عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت 50 هزار و یک ایستگاه TBS با ظرفیت 20 هزار مترمکعب بر ساعت و حدود 30 کیلومتر خطوط تغذیه فلزی 10 و 12 اینچ احداث شده است. وی با اشاره به اهمیت گازرسانی به واحد های صنعتی در رونق اقتصادی و کاهش آلودگی محیط افزود: با اتصال کارخانه سیمان تجارت مهریز به شبکه گازطبیعی، ماهیانه به میزان 7 میلیون و 125 هزار لیتر در مصرف نفت کوره صرفه جویی می شود. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد یادآورد شد: تاکنون حدود 3 هزار واحد صنعتی عمده و جزء، در استان از گاز طبیعی بهره مند بوده که 114 واحد در سال جاری به شبکه گاز متصل شدند. این پروژه ها طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، فرماندار و مسئولان شهرستان مهریز و رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان به بهره برداری رسید.
به مناسبت هفته دولت؛ احداث ایستگاه تقلیل فشار دوم مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: به مناسبت هفته دولت پروژه احداث ایستگاه تقلیل فشار و خط تغذیه سیمان تجارت مهریز به بهره برداری رسید.
علیرضا پیله‌ور اظهار داشت: در این پروژه یک عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت 50 هزار و یک ایستگاه TBS با ظرفیت 20 هزار مترمکعب بر ساعت و حدود 30 کیلومتر خطوط تغذیه فلزی 10 و 12 اینچ احداث شده است.
وی با اشاره به اهمیت گازرسانی به واحد های صنعتی در رونق اقتصادی و کاهش آلودگی محیط افزود: با اتصال کارخانه سیمان تجارت مهریز به شبکه گازطبیعی، ماهیانه به میزان 7 میلیون و 125 هزار لیتر در مصرف نفت کوره صرفه جویی می شود.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد یادآورد شد: تاکنون حدود 3 هزار واحد صنعتی عمده و جزء، در استان از گاز طبیعی بهره مند بوده که 114 واحد در سال جاری به شبکه گاز متصل شدند.
این پروژه ها طی مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، فرماندار و مسئولان شهرستان مهریز و رئیس امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان به بهره برداری رسید.

آدرس کوتاه :