به مناسبت روز تامین اجتماعی؛ بازدید فرماندار مهریز از مجموعه تامین اجتماعی شهرستان + تصاویر

شناسه : 4757169

به مناسبت روز تامین اجتماعی؛ بازدید فرماندار مهریز از مجموعه تامین اجتماعی شهرستان + تصاویر
همزمان با روز تامین اجتماعی، سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان مهریز با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان از بخش های مختلف این اداره بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، سید محمد رستگاری فرماندار شهرستان به مناسبت روز تامین اجتماعی از اداره تامین اجتماعی بازدید کرد و این روز را به کلیه کارمندان این اداره تبریک گفت.
پس از بازدید از قسمت های مختلف اداره تامین اجتماعی، محمود صادقی رئیس تامین اجتماعی مهریز ضمن ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده در این اداره اظهار داشت: یش 80 درصد مردم مهریز زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و از خدمات آن در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنند.

وی افزود: 14 هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی در مهریز وجود دارند که با در نظر گرفتن 1500 فقره پرونده مستمری، در حدود 42 هزار نفر از جمعیت شهرستان بیمه تامین اجتماعی هستند.

رئیس تامین اجتماعی مهریز با بیان این مطلب که شهرستان مهریز در زمینه بیمه گری تامین اجتماعی مناسب عمل کرده، گفت: این تعداد از جمعیت، تقریبا بالغ بر 80 درصد جمعیت کل مهریز می‌باشد که تحت پوشش این شعبه هستند.

وی در ارتباط با پرداخت غرامت و مستمری به بیمه شدگان تامین اجتماعی مهریز گفت: شعبه مهریز در یکسال گذشته بالغ بر 2 میلیارد و 700 میلیون ریال غرامت ایام بارداری، 4 میلیارد و 500 میلیون ریال غرامت ایام بیماری و 107 میلیارد ریال مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگی پرداخت کرده است.

رئیس تامین اجتماعی مهریز از تعویض 25 هزار دفترچه تامین اجتماعی در یکسال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 29 هزار دفترچه تامین اجتماعی در شهرستان مهریز تامین اعتبار شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: متوسط دریافت لیست شعبه مهریز در ماه 2 هزار و 777 مورد است که در حال حاضر  98 درصد آن از طریق اینترنت انجام می‌شود.

صادقی از پرداخت 85 فقره تسهیلات به مستمری بگیران در دو سال گذشته خبر داد و گفت: کانون بازنشستگان تامین اجتماعی سال گذشته با 500 نفر عضو راه‌اندازی و در سال نخست 35 فقره تسهیلات به مستمری بگیران و امسال نیز 50 فقره تسهیلات به مستمری اعطا کرد.

وی با بیان اینکه  صدور دفترچه در شعبه مهریز بصورت غیرحضوری انجام می‌شود گفت: با راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه تامین اجتماعی مهریز، شهروندان مهریزی می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعبه جهت صدور دفترچه، عبارت دفترچه، کدملی و شماره بیمه را به شماره سامانه 30001494001014 پیامک کنند.

رئیس تامین اجتماعی مهریز بیان کرد: احداث ساختمانی مجزا برای درمانگاه تامین اجتماعی مهریز مهمترین خواسته شهروندان این شهرستان در بخش تامین اجتماعی است.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه