به علت عدم بارش های مناسب؛ دریاچه غربال بیز مهریز خشك شد

به علت عدم بارش های مناسب؛ دریاچه غربال بیز مهریز خشك شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با جاری شدن آب در چشمه غربال بیز از اواخر سال گذشته تاكنون دریاچه غربالبیز پر آب و  در تعطیلات نوروز نیز قایق سواری در آن رونق داشت. كم شدن آب چشمه غربالبیز ، موجب خشك شدن تمامی دریاچه دیدنی این منطقه ییلاقی در بخش مركزی شهرستان مهریز شده است . چشمه غربال بیز با دارا بودن دریاچه و مناظر طبیعی و تاریخی یكی از عمده مناطق گردشگری و طبیعی استان در مهریز محسوب می شود. مجموعه گردشگری غربال بیز شهرستان مهریز با مساحتی بیش از 10هكتار در مجاورت روستای مدوار و در دامنه كوهی به همین نام با چشم‌اندازی زیبا، طبیعتی منحصر به فرد و با محوریت چشمه‌ای كه آب را از حفره‌های داخل كوه در محل جاری می‌سازد، از نخستین مجتمع‌های زیستی انسان در منطقه به شمار می‌رود. این منطقه در 6 كیلومتری شهر مهریز قرار دارد .  
به علت عدم بارش های مناسب؛ دریاچه غربال بیز مهریز خشك شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، همزمان با جاری شدن آب در چشمه غربال بیز از اواخر سال گذشته تاكنون دریاچه غربالبیز پر آب و  در تعطیلات نوروز نیز قایق سواری در آن رونق داشت.
كم شدن آب چشمه غربالبیز ، موجب خشك شدن تمامی دریاچه دیدنی این منطقه ییلاقی در بخش مركزی شهرستان مهریز شده است .
چشمه غربال بیز با دارا بودن دریاچه و مناظر طبیعی و تاریخی یكی از عمده مناطق گردشگری و طبیعی استان در مهریز محسوب می شود.
مجموعه گردشگری غربال بیز شهرستان مهریز با مساحتی بیش از 10هكتار در مجاورت روستای مدوار و در دامنه كوهی به همین نام با چشم‌اندازی زیبا، طبیعتی منحصر به فرد و با محوریت چشمه‌ای كه آب را از حفره‌های داخل كوه در محل جاری می‌سازد، از نخستین مجتمع‌های زیستی انسان در منطقه به شمار می‌رود.
این منطقه در 6 كیلومتری شهر مهریز قرار دارد .


 

آدرس کوتاه :