به درخواست فرزند امام جمعه يزد؛ عزاي عمومي در يزد به 3 روز كاهش يافت

به درخواست فرزند امام جمعه يزد؛ عزاي عمومي در يزد به 3 روز كاهش يافت


خبرگزاري فارس: به دنبال درگذشت نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد از سوي استاندار يك هفته عزاي عمومي در يزد اعلام شد كه به درخواست فرزند امام جمعه، يك هفته به سه روز كاهش يافت. محمد صدوقي، فرزند امام جمعه يزد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در يزد اظهار داشت: به دنبال درگذشت پدرم، استاندار يزد يك هفته در اين استان عزاي عمومي اعلام كرد اما طي نامه‌اي درخواست كاهش اين زمان را دادم. وي افزود: با توجه به فرا رسيدن اعياد شعبانيه و برنامه‌ريزي‌هاي مردم براي برگزاري مراسم جشن، از استاندار خواستم تا تعداد اين روزها را به سه روز كاهش دهد. صدوقي يادآور شد: استاندار يزد نيز با صدور اطلاعيه‌اي جديد، عزاي عمومي در يزد را به سه روز كاهش داد. وي ضمن قدرداني از حضور گسترده مردم در مراسم تشييع پيكر حجت‌الاسلام صدوقي افزود: مردم يزد همواره وفاداري خود را روحانيت ثابت كرده‌اند. به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمدعلي صدوقي، نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد، روز گذشته، يازدهم تيرماه، بر اثر سرطان غدد لنفاوي در سن 62 سالگي در بيمارستان لاله تهران درگذشت. هم‌اكنون مراسم تشييع پيكر مطهر وي در يزد با حضور اقشار مختلف مردم در حال برگزاري است. پيكر صدوقي در مسجد حظيره و در كنار تربت پدر بزرگوارشان، چهارمين شهيد محراب، آيت‌الله صدوقي به خاك سپرده خواهد شد.
به درخواست فرزند امام جمعه يزد؛ عزاي عمومي در يزد به 3 روز كاهش يافت

خبرگزاري فارس: به دنبال درگذشت نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد از سوي استاندار يك هفته عزاي عمومي در يزد اعلام شد كه به درخواست فرزند امام جمعه، يك هفته به سه روز كاهش يافت.
محمد صدوقي، فرزند امام جمعه يزد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در يزد اظهار داشت: به دنبال درگذشت پدرم، استاندار يزد يك هفته در اين استان عزاي عمومي اعلام كرد اما طي نامه‌اي درخواست كاهش اين زمان را دادم.
وي افزود: با توجه به فرا رسيدن اعياد شعبانيه و برنامه‌ريزي‌هاي مردم براي برگزاري مراسم جشن، از استاندار خواستم تا تعداد اين روزها را به سه روز كاهش دهد.
صدوقي يادآور شد: استاندار يزد نيز با صدور اطلاعيه‌اي جديد، عزاي عمومي در يزد را به سه روز كاهش داد.
وي ضمن قدرداني از حضور گسترده مردم در مراسم تشييع پيكر حجت‌الاسلام صدوقي افزود: مردم يزد همواره وفاداري خود را روحانيت ثابت كرده‌اند.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام محمدعلي صدوقي، نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد، روز گذشته، يازدهم تيرماه، بر اثر سرطان غدد لنفاوي در سن 62 سالگي در بيمارستان لاله تهران درگذشت.
هم‌اكنون مراسم تشييع پيكر مطهر وي در يزد با حضور اقشار مختلف مردم در حال برگزاري است.
پيكر صدوقي در مسجد حظيره و در كنار تربت پدر بزرگوارشان، چهارمين شهيد محراب، آيت‌الله صدوقي به خاك سپرده خواهد شد.

آدرس کوتاه :