برگزاری جلسه هماهنگی و هم اندیشی برنامه های دهه فجر در شهرستان مهریز


با هدف کیفیت بخشیدن به برنامه های فرهنگی هنری شهرستان در ایام الله دهه فجر و پرهیز از موازی کاری جلسه ای با حضور کلیه اعضای کمیته فرهنگی هنری شهرستان در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز ، در ابتدای این جلسه سید رضا آقایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با اشاره به فعالیت 18 کمیته در سطح شهرستان گفت:  هدف از تشکیل کمیته فرهنگی هنری ، هم اندیشی و هم فکری با اعضاء ، اتخاذ تدابیر لازم جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن برنامه های دهه فجر و پیش گیری از موازی کاری در اجرای برنامه ها فرهنگی و هنری  در سطح شهرستان می باشد.

وی همچنین از اعضای کمیته فرهنگی هنری شهرستان خواست  میزان و نحوه همکاری خود را در رابطه با برگزاری شب شعر استانی طنز و جشن انقلاب که به مدت ده شب توسط هنرمندان شهرستان برگزار می شود بیان کنند.

در ادامه حاضران در جلسه ضمن  بیان برنامه های خود در ایام الله دهه فجر نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با بهتر برگزار شدن  سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهرستان بیان نمودند.

برگزاری  شب شعر استانی طنز در بیستم بهمن ماه  با همکاری اعضای کمیته فرهنگی هنری ، هماهنگی لازم توسط شهرداری جهت حضور کارکنان به همراه خانواده آنان  در جنگ شادی" بهار در زمستان" در دو سانس ، هماهنگی توسط اداره آموزش و پرورش جهت حضور دانش آموزان در مراسم شب شعر طنز  و تجلیل از دانش آموزان برگزیده بخش مشاعره و برگزاری  مسابقه کتابخوانی از کتاب وصیت نامه امام(ره)  در بین کانونهای مساجد شهرستان با همکاری جهاد کشاورزی از جمله مصوبات این جلسه بود.

 آدرس کوتاه :