برگزاري مسابقه كتابخواني غديردردهه امامت ولايت در مهريز

برگزاري مسابقه كتابخواني غديردردهه امامت ولايت در مهريز


همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت مسابقه کتابخوانی غدیر در شهرستان مهریز برگزار میگردد. به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز مسابقه کتابخوانی در مهریز برگزار و در این مسابقه سی سوال از کتاب درس نامه ایام غدیر استخراج شده که علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۷ مهرماه جهت دریافت کتاب و سوالات مسابقه به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، تبلیغات اسلامی، پایگاههای مقاومت بسیج، کانونهای مساجد و کتابخانه های عمومی مراجعه نمایند و پاسخنامه سوالات را به ادارات فوق الذکر تحویل نمایند. مراسم قرعه کشی در روز پنجشنبه دوم آبان ماه همزمان با برگزاری مراسم حماسه بازسازی واقعه قدیر در محل تفرجگاه غربالبیز برگزار می شود و به ۳۶ نفر جوایز نفیسی از جمله سفر زیارتی مشهد مقدس، کارت هدیه و…. اهداء خواهد شد.  
برگزاري مسابقه كتابخواني غديردردهه امامت ولايت در مهريز
همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت مسابقه کتابخوانی غدیر در شهرستان مهریز برگزار میگردد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز مسابقه کتابخوانی در مهریز برگزار و در این مسابقه سی سوال از کتاب درس نامه ایام غدیر استخراج شده که علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر تا تاریخ ۲۷ مهرماه جهت دریافت کتاب و سوالات مسابقه به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، تبلیغات اسلامی، پایگاههای مقاومت بسیج، کانونهای مساجد و کتابخانه های عمومی مراجعه نمایند و پاسخنامه سوالات را به ادارات فوق الذکر تحویل نمایند.
مراسم قرعه کشی در روز پنجشنبه دوم آبان ماه همزمان با برگزاری مراسم حماسه بازسازی واقعه قدیر در محل تفرجگاه غربالبیز برگزار می شود و به ۳۶ نفر جوایز نفیسی از جمله سفر زیارتی مشهد مقدس، کارت هدیه و…. اهداء خواهد شد.
 


آدرس کوتاه :