برگزاري برنامه هاي ويژه در هفته دفاع مقدس

برگزاري برنامه هاي ويژه در هفته دفاع مقدس


  روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج مهریز با اشاره به ساماندهی 14 هزار نفر نیروی بسیجی در سطح پایگاه های مقاومت این شهرستان تصریح کرد: 60 برنامه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز و رده های مقاومت تحت امر در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.  به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز سروان پاسدار محمد حسن بيدگي  یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامي داشته و هفته دفاع مقدس را هفته تجلی استقامت و پایداری جان نثاران آیین حق و گواهان عظمت و والایی این سرزمین الهی دانست. وی از برگزاری ۶۰ برنامه در  و رده های مقاومت تحت امر خبر داد و افزود: مهمترین این برنامه ها رژه نیروهای نظامی و انتظامی، زنگ مقاومت و صبحگاه سراسری بسیج در مدارس، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری صبحگاه اداری بسیج فرهنگیان، برگزاری گردهمایی بزرگ رزمندگان و تجلیل از آنان، غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا، حضور سازمان یافته در نماز جمعه، برگزاری شب خاطره دفاع مقدس و گشت های عملیاتی بسیج می باشد.
برگزاري برنامه هاي ويژه در هفته دفاع مقدس

 

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج مهریز با اشاره به ساماندهی 14 هزار نفر نیروی بسیجی در سطح پایگاه های مقاومت این شهرستان تصریح کرد: 60 برنامه در ناحیه مقاومت بسیج مهریز و رده های مقاومت تحت امر در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز سروان پاسدار محمد حسن بيدگي  یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامي داشته و هفته دفاع مقدس را هفته تجلی استقامت و پایداری جان نثاران آیین حق و گواهان عظمت و والایی این سرزمین الهی دانست.

وی از برگزاری ۶۰ برنامه در  و رده های مقاومت تحت امر خبر داد و افزود: مهمترین این برنامه ها رژه نیروهای نظامی و انتظامی، زنگ مقاومت و صبحگاه سراسری بسیج در مدارس، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری صبحگاه اداری بسیج فرهنگیان، برگزاری گردهمایی بزرگ رزمندگان و تجلیل از آنان، غبارروبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا، حضور سازمان یافته در نماز جمعه، برگزاری شب خاطره دفاع مقدس و گشت های عملیاتی بسیج می باشد.

آدرس کوتاه :