برندگان مسابقه نمازجمعه به قیدقرعه مشخص شدند

برندگان مسابقه نمازجمعه به قیدقرعه مشخص شدند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه در مهریز شرکت کنندگان مسابقه نمازجمعه که هفته پیش به مناسبت 5 مرداد سالروز اقامه اولین نمازجمعه تهران بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شده بود قرعه کشی شدند. ذبیح الله محسنی، سیدمحمود سیدرضایی، سعیده بیدکی، سیدجواد موسوی، عبدالعلی منصوری، حسین دستجردی، حامد کفاش، محمدرضا مرشدی زاده، مسعود ولی پور و طیبه زارع 10 نفری بودند که اسامی آنها در قید قرعه انتخاب شد و از امروز می توانند به دفتر امام جمعه مهریز مراجعه و جوایز خود را دریافت کنند. 750 نفر در این مسابقه شرکت کرده بودند که 600 نفر پاسخ های صحیح داده بودند و در این قرعه کشی شرکت داده شده بودند.
برندگان مسابقه نمازجمعه به قیدقرعه مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه در مهریز شرکت کنندگان مسابقه نمازجمعه که هفته پیش به مناسبت 5 مرداد سالروز اقامه اولین نمازجمعه تهران بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شده بود قرعه کشی شدند.
ذبیح الله محسنی، سیدمحمود سیدرضایی، سعیده بیدکی، سیدجواد موسوی، عبدالعلی منصوری، حسین دستجردی، حامد کفاش، محمدرضا مرشدی زاده، مسعود ولی پور و طیبه زارع 10 نفری بودند که اسامی آنها در قید قرعه انتخاب شد و از امروز می توانند به دفتر امام جمعه مهریز مراجعه و جوایز خود را دریافت کنند.
750 نفر در این مسابقه شرکت کرده بودند که 600 نفر پاسخ های صحیح داده بودند و در این قرعه کشی شرکت داده شده بودند.

آدرس کوتاه :