برنامه های بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر در مهریز اعلام شد

شناسه : 3161929

برنامه های بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر در مهریز اعلام شد
فرمانده سپاه ناحیه مهریز اهم برنامه های بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی در این شهرستان را اعلام کرد .

سرهنگ " علیرضا زارع "  گفت : به یاد  گرامیداشت این حماسه بزرگ و تکریم یاد و خاطره شهیدان والامقام  در طول هفته جاری و به مناسبت فتح خرمشهر ویژه برنامه های مختلفی در سطح شهرستان پیش بینی شده است .

وی اهم این برنامه ها را شامل: غبارروبی و عطر افشانی قبور منور و مطهر شهیدان والامقام انقلاب اسلامی ٰ حضور گروهی از بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس در نمازجمعه ٰ برگزاری صبجگاه با شهدا در حسینیه شهدای گمنام در صبح شنبه سوم خرداد ماه ، رژه موتوری در روز شنبه سوم خرداد ، برگزاری همایش بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس شنبه شب بعد از نما مغرب و عشاء در حسینیه شهدای گمنام و برگزاری همایش بازخوانی حماسه خرمشهر در دانشگاه پیام نور خبر داد .

فرمانده سپاه ناحیه مهریز گفت: تجلیل از تعدادی از رزمندگان دفاع مقدس  در عملیات بیت المقدس ، سرکشی به خانواده های معزز شهدای این عملیات در سطح شهرستان ، برنامه های فرهنگی ، سخنرانی و همایش و مسابقات نیز برگزار می شود .

زارع همچنین به برگزاری یادواره شهدای لاله های عاشورایی در دهستان خورمیزات و حسینیه عصمت آباد طی روزهای هفتم و هشتم خرداد ماه با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار و سخنرانان برجسته کشوری خبر داد .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه