برای سومین بار طی چند روز گذشته فرماندار مهریز از ساماندهی سه‌راه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بازدید کرد

برای سومین بار طی چند روز گذشته فرماندار مهریز از ساماندهی سه‌راه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بازدید کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم به همراه سرپرست شهرداری، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره راه و ترابری از طرح ساماندهی سه‌راه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بازدیدکرده و تسریع در عملیات اجرایی آن را مورد تاکید قرار داد. سرپرست شهرداری مهریز در این بازدید اظهار داشت: عملیات عمرانی این طرح با دیوارکشی داخل بیمارستان و عقب‌نشینی آن آغاز شد و در آینده‌ای نزدیک با مساعدت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد و تسریع در ساخت سردرب و ورودی بیمارستان به اتمام می‌رسد و سپس ورودی فعلی بیمارستان تخریب و طرح ساماندهی به اجرا در خواهد آمد. طباطبایی افزود: طی چند روز آینده، دو سرعت‌کاه در ورودی‌های شهرک ولی عصر(عج) که از مصوبات شورای ترافیک شهرستان و مورد تاکید فرماندار بود، نصب خواهد شد. وی تصریح کرد: ساماندهی سه‌راه بیمارستان مهریز که یکی از مناطق حادثه‌خیز این شهرستان به شمار می‌رود، از آرزوی‌های دیرینه و مطالبات همیشگی مردم این شهرستان است که هم‌اکنون عملیات موقتی این طرح اجرا خواهد شد. طباطبایی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون به دلیل قرار گرفتن در آستانه انتخابات، حفاری در سطح شهر به علت احتمال ایجاد مشکل برای کابل‌های فیبرنوری و مخابراتی برای برگزاری انتخابات ممنوع است که در اسرع وقت، طرح کلی ساماندهی آن اجرا خواهد شد.
برای سومین بار طی چند روز گذشته فرماندار مهریز از ساماندهی سه‌راه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم به همراه سرپرست شهرداری، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره راه و ترابری از طرح ساماندهی سه‌راه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بازدیدکرده و تسریع در عملیات اجرایی آن را مورد تاکید قرار داد.
سرپرست شهرداری مهریز در این بازدید اظهار داشت: عملیات عمرانی این طرح با دیوارکشی داخل بیمارستان و عقب‌نشینی آن آغاز شد و در آینده‌ای نزدیک با مساعدت مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی استان یزد و تسریع در ساخت سردرب و ورودی بیمارستان به اتمام می‌رسد و سپس ورودی فعلی بیمارستان تخریب و طرح ساماندهی به اجرا در خواهد آمد.
طباطبایی افزود: طی چند روز آینده، دو سرعت‌کاه در ورودی‌های شهرک ولی عصر(عج) که از مصوبات شورای ترافیک شهرستان و مورد تاکید فرماندار بود، نصب خواهد شد.
وی تصریح کرد: ساماندهی سه‌راه بیمارستان مهریز که یکی از مناطق حادثه‌خیز این شهرستان به شمار می‌رود، از آرزوی‌های دیرینه و مطالبات همیشگی مردم این شهرستان است که هم‌اکنون عملیات موقتی این طرح اجرا خواهد شد.
طباطبایی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون به دلیل قرار گرفتن در آستانه انتخابات، حفاری در سطح شهر به علت احتمال ایجاد مشکل برای کابل‌های فیبرنوری و مخابراتی برای برگزاری انتخابات ممنوع است که در اسرع وقت، طرح کلی ساماندهی آن اجرا خواهد شد.

آدرس کوتاه :