بخشدار مركزي مهريز: 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز انصراف دادند

بخشدار مركزي مهريز: 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز انصراف دادند


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، بخشدار مرکزی شهرستان مهریز از انصراف 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز خبر داد. محمد قهوه‌چی از انصراف 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز خبر داد و اظهار داشت: 295 نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد صلاحیت 285 نفر تایید و تا این لحظه نیز 20 نفر انصراف خود را به ستاد انتخابات شهرستان مهریز اعلام کردند. وی افزود: 44 روستا در پنج دهستان بخش مرکزی مهریز دارای شورای اسلامی است که از این تعداد مردم دو روستاهای خورمیز سفلی و خورمیز علیا می‌توانند پنج کاندیدا را انتخاب و به آنان رای دهند و 42 روستای دیگر نیز دارای سه عضو اصلی برای شورای اسلامی است. قهوه‌چی اضافه کرد: 35 شعبه در 44 روستای شهرستان مهریز کار جمع آوری آرای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی روستاها را بر عهده دارند.
بخشدار مركزي مهريز: 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز انصراف دادند

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، بخشدار مرکزی شهرستان مهریز از انصراف 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز خبر داد.
محمد قهوه‌چی از انصراف 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز خبر داد و اظهار داشت: 295 نفر برای انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز ثبت‌نام کرده بودند که از این تعداد صلاحیت 285 نفر تایید و تا این لحظه نیز 20 نفر انصراف خود را به ستاد انتخابات شهرستان مهریز اعلام کردند.
وی افزود: 44 روستا در پنج دهستان بخش مرکزی مهریز دارای شورای اسلامی است که از این تعداد مردم دو روستاهای خورمیز سفلی و خورمیز علیا می‌توانند پنج کاندیدا را انتخاب و به آنان رای دهند و 42 روستای دیگر نیز دارای سه عضو اصلی برای شورای اسلامی است.
قهوه‌چی اضافه کرد: 35 شعبه در 44 روستای شهرستان مهریز کار جمع آوری آرای مردم برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی روستاها را بر عهده دارند.

خبرگزاری فارس: 20 کاندیدا از انتخابات شورای اسلامی روستاهای مهریز انصراف دادند

آدرس کوتاه :