با گازرسانی به روستای سریزد، پروژه گازرسانی به 9 روستای شهرستان مهریز به اتمام رسید

با گازرسانی به روستای سریزد، پروژه گازرسانی به 9 روستای شهرستان مهریز به اتمام رسید


به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از اتمام پروژه گازرسانی به 9 روستای شهرستان مهریز با صرف هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال و تحت پوشش قراردادن یک هزار و 800 خانوار خبر داد. وی با اعلام این خبر افزود : با تکمیل شبکه گذاری در روستای سریزد با صرف اعتباری در حدود 9 میلیارد ریال پروژه گازرسانی به 9 روستای خورمیز علیا و سفلی، میرک آباد، مدوار، عصمت آباد ، حسین آّباد، باغ دهوک، سریزد، هرفته به پایان رسید. علیرضا پیله ور ادامه داد : به منظور گازرسانی به روستای سریزد، 15 هزار و 500 متر شبکه پلی اتیلن و بیش از 6 هزار و 600 متر شبکه فلزی اجرا و یک ایستگاه حفاظت از زنگ و 2 ایستگاه تقلیل فشار نصب گردیده است. وی با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی و گازرسانی به روستاهای استان خاطر نشان نمود : با گازرسانی به روستای سریزد و نصب 350 علمک قابلیت بهره مندی 455 خانوار از گاز طبیعی فراهم گردیده است.  
با گازرسانی به روستای سریزد، پروژه گازرسانی به 9 روستای شهرستان مهریز به اتمام رسید

به گزارش روابط عمومي فرمانداري مهريز، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از اتمام پروژه گازرسانی به 9 روستای شهرستان مهریز با صرف هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال و تحت پوشش قراردادن یک هزار و 800 خانوار خبر داد.
وی با اعلام این خبر افزود : با تکمیل شبکه گذاری در روستای سریزد با صرف اعتباری در حدود 9 میلیارد ریال پروژه گازرسانی به 9 روستای خورمیز علیا و سفلی، میرک آباد، مدوار، عصمت آباد ، حسین آّباد، باغ دهوک، سریزد، هرفته به پایان رسید.
علیرضا پیله ور ادامه داد : به منظور گازرسانی به روستای سریزد، 15 هزار و 500 متر شبکه پلی اتیلن و بیش از 6 هزار و 600 متر شبکه فلزی اجرا و یک ایستگاه حفاظت از زنگ و 2 ایستگاه تقلیل فشار نصب گردیده است.
وی با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی و گازرسانی به روستاهای استان خاطر نشان نمود : با گازرسانی به روستای سریزد و نصب 350 علمک قابلیت بهره مندی 455 خانوار از گاز طبیعی فراهم گردیده است.

 

آدرس کوتاه :