با صرف اعتبار 1200 میلیون ریال شش پارک روستایی در مهریز افتتاح شد

با صرف اعتبار 1200 میلیون ریال شش پارک روستایی در مهریز افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، فرماندار و جمعی از مسئولان مهریز شش پارک در روستاهای سرو، ارنان، سریزد، هرفته، حاجی شمس و علی مرادی در زمینی به مجموع مساحت 25هزار مترمربع و اعتبار 1200 میلیون ریال توسط شرکت تعاونی دهیاران شهرستان مهریز با مشارکت منابع طبیعی و آبخیزداری و میراث فرهنگی و گردشگری افتتاح شد.  گفتنی است با افتتاح شش پارک در مناطق یاد شده، آمار پارک‌های روستایی شهرستان مهریز به 20 پارک رسید. فرماندار مهریز نیز در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در روستاها گفت: ساخت پارک‌های روستایی در راستای طرح محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و رسیدگی به روستاهای کمتر توسعه یافته صورت می‌گیرد. مهدی کیانی مقدم با اشاره به اینکه در دولت‌های نهم و دهم کارهای بزرگی برای روستاها انجام شده است، افزود: تمام تلاش ما این است بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده با ایجاد و تجهیز پارک‌های روستایی گام‌های مؤثرتری در راستای محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نقاط محروم برداریم.
با صرف اعتبار 1200 میلیون ریال شش پارک روستایی در مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، فرماندار و جمعی از مسئولان مهریز شش پارک در روستاهای سرو، ارنان، سریزد، هرفته، حاجی شمس و علی مرادی در زمینی به مجموع مساحت 25هزار مترمربع و اعتبار 1200 میلیون ریال توسط شرکت تعاونی دهیاران شهرستان مهریز با مشارکت منابع طبیعی و آبخیزداری و میراث فرهنگی و گردشگری افتتاح شد.
 گفتنی است با افتتاح شش پارک در مناطق یاد شده، آمار پارک‌های روستایی شهرستان مهریز به 20 پارک رسید.
فرماندار مهریز نیز در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در روستاها گفت: ساخت پارک‌های روستایی در راستای طرح محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و رسیدگی به روستاهای کمتر توسعه یافته صورت می‌گیرد.
مهدی کیانی مقدم با اشاره به اینکه در دولت‌های نهم و دهم کارهای بزرگی برای روستاها انجام شده است، افزود: تمام تلاش ما این است بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده با ایجاد و تجهیز پارک‌های روستایی گام‌های مؤثرتری در راستای محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نقاط محروم برداریم.

آدرس کوتاه :