با حضور مدیرعامل اتوبوسرانی یزد و حومه/ مسائل و مشکلات عبور و مرور مردم مهریز به یزد و بالعکس بررسی شد


در نشستی با حضور مدیرعامل اتوبوسرانی یزد و حومه ، فرماندارمهریز و مسوولان ذیربط شهرستان مسائل و مشکلات عبور و مرور درمسیرمرکز استان و بالعکس مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی با حضور مدیرعامل اتوبوسرانی یزد و حومه ، فرماندارمهریز و مسوولان ذیربط شهرستان مسائل و مشکلات عبور و مرور درمسیرمرکز استان و بالعکس مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریزدر ابتدای این جلسه فرماندار و مسوولان مرتبط گزارشی از آخرین وضعیت خطوط اتوبوسرانی در این شهرستان به مرکز استان و بالعکس و نقاط ضعف و قوت موجودمطالبی ارائه کردند .

در ادامه مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی یزد و حومه یزد در سخنانی به فعالیت های این سازمان در ارائه خدمات به مسافران و انتظارت و نیازها مواردی را بیان کرد .

محمد جواد کریمی با قدردانی از همکاری مسوولان مرتبط در مهریز بر تداوم تعامل و فعالیت در ارائه خدمات بهتر به مسافران تاکید کرد .

همچنین سایر حاضرین و مسوولان مهریز بر ارائه خدمات به مسافران ، مشکلات موجود و ارتقای برنامه ها در سالجاری تاکید کردند .

هم اکنون تعدادی اتوبوس از مهریز و بالعکس از یزد نسبت به جابجایی مسافران در این مسیر اقدام می کنند .

داشتن نظم و حرکت از مبدا و مقصد طبق یک برنامه مدون ، نظافت در واحد ها ، عدم افزایش قیمت بلیط و همچنین ایجاد برخی امکانات در شهر مهریز و یزد در ایستگاه جزو مطالبات مردم است .

متاسفانه ایستگاه جابجایی مسافران در یزد و مهریز علیرغم قدمت طولانی  به هیچ وجه در شان مردم و شهروندان نیست و باید در این خصوص نظارت و دقت و برنامه ریزی بهتری صورت گیرد . 


آدرس کوتاه :