با حضور مدير كل امور ورزش و جوانان استان: قهرمان دوچرخه سواري آسيا در مهريز تجليل شد

با حضور مدير كل امور ورزش و جوانان استان: قهرمان دوچرخه سواري آسيا در مهريز تجليل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرنگار ايرنا ، در اين جلسه كه جمعي از مسئولان مهريز و ورزشكاران حضور داشتند با لوح و تاج گل از ' ابوالفضل زارع زاده ' قهرمان دوچرخه سواري آسيا تجليل بعمل آمد . مدير كل امور ورزش و جوانان استان در اين مراسم با اشاره به سابقه روشن مهريز در تربيت دوچرخه سواران مدال آور مسابقات آسيايي بر لزوم تشويق قهرمانان تاكيد كرد. ' سيد رضا كمانه ' افزود:كسب مدال هاي مختلف رقابت هاي آسيايي توسط دوچرخه سواران مهريزي يك استثنا و قابل توجه و عنابت خاص است . وي تصريح كرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي به ورزشكارن توجه دارد و بايد روز به روز هم در جهت گسترش ورزش در بين اقشار مختلف مردم اقدام كرد. زارع زاده به تازگي در مسابقات آسيايي در رده سني جوانان موفق به كسب مدال طلا در 200 متر سرعت شده است  
با حضور مدير كل امور ورزش و جوانان استان: قهرمان دوچرخه سواري آسيا در مهريز تجليل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز به نقل از خبرنگار ايرنا ، در اين جلسه كه جمعي از مسئولان مهريز و ورزشكاران حضور داشتند با لوح و تاج گل از ' ابوالفضل زارع زاده ' قهرمان دوچرخه سواري آسيا تجليل بعمل آمد .
مدير كل امور ورزش و جوانان استان در اين مراسم با اشاره به سابقه روشن مهريز در تربيت دوچرخه سواران مدال آور مسابقات آسيايي بر لزوم تشويق قهرمانان تاكيد كرد.
' سيد رضا كمانه ' افزود:كسب مدال هاي مختلف رقابت هاي آسيايي توسط دوچرخه سواران مهريزي يك استثنا و قابل توجه و عنابت خاص است .
وي تصريح كرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي به ورزشكارن توجه دارد و بايد روز به روز هم در جهت گسترش ورزش در بين اقشار مختلف مردم اقدام كرد.
زارع زاده به تازگي در مسابقات آسيايي در رده سني جوانان موفق به كسب مدال طلا در 200 متر سرعت شده است

قهرمان دوچرخه سواري آسيا در مهريز تجليل شد

 

آدرس کوتاه :