با حضور فرماندر مهریز؛ شبکه فعالان ازدواج مهریز افتتاح شد

با حضور فرماندر مهریز؛ شبکه فعالان ازدواج مهریز افتتاح شد


همراه با گزارش تصویری
با حضور فرماندر مهریز؛ شبکه فعالان ازدواج مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، شبکه فعالان ازدواج مهریز، نخستین مرکز تخصصی در حوزه ازدواج و خانواده افتتاح شد.

مدیرعامل شبکه فعالان ازدواج استان یزد در مراسم افتتاح این مرکز اظهار داشت: شبکه فعالان ازدواج شفای مهریز یکی از مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان است.
علی پارساییان خاطرنشان کرد: مهریز سومین شهرستانی است که نمایندگی شبکه فعالان ازدواج بعد از مرکز استان در آن افتتاح می‌شود که در این مرکز به بحث تسهیل ازدواج جوانان در حوزه‌های فرهنگی و مادی پرداخته می‌شود.
وی با اشاره به خدمات قابل ارائه به جوانان از سوی این مرکز افزود: اعطای بیش از 12 نوع خدمات وِیژه جوانان، کاهش هزینه عقد و عروسی تا 50 درصد، اعزام به تور عتبات عالیات با وام قرض‌الحسنه، پرداخت وام قرض‌الحسنه بابت هزینه مراسم عروسی و پرداخت وام قرض‌الحسنه نقدی به مبلغ یک میلیون تومان از جمله خدمات و تسهیلات این مرکز است.
پارساییان از کسب رتبه برتر یزد بین استان‌ها در فعالیت دو ساله این مرکز در حوزه ازدواج و خانواده خبر داد و افزود: استان یزد در خدمات ازدواج و خانواده از کیفیت و کمیت و تنوع بیشتری در بین استان‌های دیگر برخوردار است و امیدواریم شاهد تحول گسترده‌تری در حوزه ازدواج و خانواده باشیم.
وی خاطرنشان کرد: گفتمان ما ترویج ازدواج به هنگام، آگاهانه و آسان و پایدار است که برای هر کدام از این شعارها و پارامترها، برنامه‌ اجرایی داریم که امید می‌رود با کمک مسئولان، فعالان فرهنگی و اجتماعی و گروه‌های مرجع بتوانیم به امر تسهیل ازدواج بپردازیم.
شبکه فعالان ازدواج مهریز در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان مهریز در محل میدان سلامت در شهرک شهید رجایی مهریز افتتاح شد.

آدرس کوتاه :