با حضور فرماندار مهریز پروژه مقاوم سازی مدارس مهریز افتتاح شد

با حضور فرماندار مهریز پروژه مقاوم سازی مدارس مهریز افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  با حضور فرماندار مهریز پروژه مقاوم سازی آموزشگاه شهید شکرالله زارعین افتتاح شد. مدیرآموزش و پرورش مهریز در این مراسم از اجرای پروژه مقاوم‌سازی در پنج آموزشگاه این شهرستان خبر داد و افزود: پروژه مقاوم‌سازی در مساحت 1500 متر مربع و صرف هزینه 300 میلیون تومان در پنج آموزشگاه شهرستان مهریز اجرا شده است. وی تصریح کرد: آموزشگاه‌های شهید شکرالله زارعین، بنت‌الهدی صدر، حجاب مدوار، شهید حاضری و شهید چمران خورمیز پنج آموزشگاهی بودند که امسال مشمول اجرای این طرح قرار گرفتند. حاضری با بیان اینکه 25 کلاس درس در این آموزشگاه‌های مقاوم‌سازی شدند، افزود: اقدامات انجام شده برای مقاوم‌سازی، شبکه‌بندی دیوارها و سقف، ایزوگام، سیستم سرمایشی و گرمایشی و سیستم صوتی بوده است. حاضری دیگر اقدامات از طرح را نصب دزدگیر، اطفاء حریق، نصب درب و پنجره‌های دو جداره با محافظ، کاشی کاری، لکه‌گیری و رنگ‌آمیزی دیوارها و سقف، نصب تخته سیاه، فرش کف ساختمان، تعویض سیستم برق و آب، نصب آیفون و دزدگیر و نماسازی بیرونی آموزشگاه‌ها عنوان کرد.
با حضور فرماندار مهریز پروژه مقاوم سازی مدارس مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز،  با حضور فرماندار مهریز پروژه مقاوم سازی آموزشگاه شهید شکرالله زارعین افتتاح شد.
مدیرآموزش و پرورش مهریز در این مراسم از اجرای پروژه مقاوم‌سازی در پنج آموزشگاه این شهرستان خبر داد و افزود: پروژه مقاوم‌سازی در مساحت 1500 متر مربع و صرف هزینه 300 میلیون تومان در پنج آموزشگاه شهرستان مهریز اجرا شده است.
وی تصریح کرد: آموزشگاه‌های شهید شکرالله زارعین، بنت‌الهدی صدر، حجاب مدوار، شهید حاضری و شهید چمران خورمیز پنج آموزشگاهی بودند که امسال مشمول اجرای این طرح قرار گرفتند.
حاضری با بیان اینکه 25 کلاس درس در این آموزشگاه‌های مقاوم‌سازی شدند، افزود: اقدامات انجام شده برای مقاوم‌سازی، شبکه‌بندی دیوارها و سقف، ایزوگام، سیستم سرمایشی و گرمایشی و سیستم صوتی بوده است.
حاضری دیگر اقدامات از طرح را نصب دزدگیر، اطفاء حریق، نصب درب و پنجره‌های دو جداره با محافظ، کاشی کاری، لکه‌گیری و رنگ‌آمیزی دیوارها و سقف، نصب تخته سیاه، فرش کف ساختمان، تعویض سیستم برق و آب، نصب آیفون و دزدگیر و نماسازی بیرونی آموزشگاه‌ها عنوان کرد.

آدرس کوتاه :