با حضور فرماندار مهریز برگزار شد :همایش تجلیل از دانش آموزان ایتام شهرستان مهریز

با حضور فرماندار مهریز برگزار شد :همایش تجلیل از دانش آموزان ایتام شهرستان مهریز


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در همایشی تحت عنوان «تجلیل از غنچه ها در سایه سار مهر» در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی مهریز از 198 نفر دانش آموزان ایتام و  105ولی فرهنگی طی همایشی تجلیل شد. ابتدا مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در همایش و تشکر از برگزار کنندگان این همایش از خیّرینی که پشتیبان مالی این همایش بودند قدردانی کرد. در ادامه نیز حداد معاون پشتیبانی و امور مالی اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار امیدواری کرد آموزش وپرورش استان بتواند با تعامل هرچه بیشتر با کمیته امداد زمینه رفع مشکلات ایتام بی بضاعت را فراهم کند. وی از همکاران فرهنگی به عنوان ولی فرهنگی ایتام امور تحصیلی وآموزشی دانش آموزان یتیم را پیگیری می نمایند تشکر و قدردانی کرد. گفتنی است این مراسم به همت آموزش و پرورش و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز برگزار شد.
با حضور فرماندار مهریز برگزار شد :همایش تجلیل از دانش آموزان ایتام شهرستان مهریز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در همایشی تحت عنوان «تجلیل از غنچه ها در سایه سار مهر» در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی مهریز از 198 نفر دانش آموزان ایتام و  105ولی فرهنگی طی همایشی تجلیل شد.
ابتدا مهدی کیانی مقدم فرماندار مهریز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در همایش و تشکر از برگزار کنندگان این همایش از خیّرینی که پشتیبان مالی این همایش بودند قدردانی کرد.
در ادامه نیز حداد معاون پشتیبانی و امور مالی اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار امیدواری کرد آموزش وپرورش استان بتواند با تعامل هرچه بیشتر با کمیته امداد زمینه رفع مشکلات ایتام بی بضاعت را فراهم کند.
وی از همکاران فرهنگی به عنوان ولی فرهنگی ایتام امور تحصیلی وآموزشی دانش آموزان یتیم را پیگیری می نمایند تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است این مراسم به همت آموزش و پرورش و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مهریز برگزار شد.

آدرس کوتاه :