با حضور فرماندار مهریز؛ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مهریز افتتاح شد

با حضور فرماندار مهریز؛ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مهریز افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مهریز با 80 غرفه متنوع افتتاح شد. فرماندار مهریز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: با برپایی این نمایشگاه کمک بسیار خوبی به تنظیم قیمت‌ها در بازار خواهد شد و با عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و توزیع‌ کنندگان ضمن حمایت از آنان، قدرت خرید مردم نیز افزایش خواهد یافت و مردم می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب در یک فضای رقابتی تهیه کنند. مهدی کیانی‌مقدم تصریح کرد: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا یکی از راهکارهای دولت برای تنظیم قیمت بازار ایام پایانی سال است، که از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری مجامع امور صنفی و تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع کالاها و خدمات برپا شده است. گفتنی است این نمایشگاه با 80 غرفه کالاهایی از قبیل پوشاک، کیف، کفش، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، مواد پروتئینی شامل مرغ، گوشت منجمد و ... تا دهم اسفند از ساعت 16 تا 22 در محل سالن چند منظوره فرمانداری مهریز واقع در بلوار هفتم تیر دایر است.  
با حضور فرماندار مهریز؛ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مهریز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در مهریز با 80 غرفه متنوع افتتاح شد.
فرماندار مهریز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: با برپایی این نمایشگاه کمک بسیار خوبی به تنظیم قیمت‌ها در بازار خواهد شد و با عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان و توزیع‌ کنندگان ضمن حمایت از آنان، قدرت خرید مردم نیز افزایش خواهد یافت و مردم می‌توانند کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب در یک فضای رقابتی تهیه کنند.
مهدی کیانی‌مقدم تصریح کرد: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا یکی از راهکارهای دولت برای تنظیم قیمت بازار ایام پایانی سال است، که از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری مجامع امور صنفی و تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع کالاها و خدمات برپا شده است.
گفتنی است این نمایشگاه با 80 غرفه کالاهایی از قبیل پوشاک، کیف، کفش، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، مواد پروتئینی شامل مرغ، گوشت منجمد و ... تا دهم اسفند از ساعت 16 تا 22 در محل سالن چند منظوره فرمانداری مهریز واقع در بلوار هفتم تیر دایر است.

 

آدرس کوتاه :