با حضور فرماندار آتش نشانان شهرستان مهریز تجلیل شدند.


به مناسبت هفتم مهرماه سالروز آتش نشان، با حضور فرماندار و سرپرست شهرداری مهریز از آتش نشانان شهرستان تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز همزمان با هفتم مهرماه سالروز آتش نشانی و ایمنی ، با حضور فرماندار و سرپرست شهرداری مهریز از آتش نشانان شهرستان تجلیل شد.

رضا زارع زاده فرماندار مهریز  ضمن تقدیر از زحمات و ایثارگری های آتش نشان ها  گفت: اگر برای خدمت در این حوزه وجدان کاری وجود نداشته باشد، موفق نخواهیم بود.

 

 زارع زاده مهریزی فرهنگ سازی و آموزش را دو مقوله مهم در زمینه آمادگی خانواده هابرای مقابله با حوادث و بلایا دانست و ابراز داشت: باید روزی فرارسد که همگی زندگی بدون حادثه داشته باشیم و آتش نشان داوطلب نیز همانند طرح همیار پلیس فرهنگ سازی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهریز با بیان اینکه رشادت نیروی های سازمان امداد و نجات برهیچکس پوشیده نیست اظهار داشت  شهدا و جانبازان در زمان جنگ جان خود را فدای خاک خود و ارزش های آن کردند و آتش نشانان نیز در زمان صلح، جان خود را فدای ایمنی جامعه می کنند.

 

همچنین سرپرست شهرداری مهریز با اشاره به عملکرد مطلوب آتش نشانی شهرستان در شش ماهه نخست سال گفت: از ابتدای سال تا کنون 170 مورد عملیات شهری و 78 مورد عملیات در محدوده روستایی اجرا شده است.

عباسعلی زارع زاده  ضمن اشاره به استرس های موجود در این شغل، گفت: برخی اوقات همکاران ما در آتش نشانی ممکن است ساعت های متمادی از خانواده دور باشند و در استرس بلایای طبیعی و یا حوادث مترقبه و غیرمترقبه چشم بر روی هم نگذارند که این مهم در زمره سختی های این شغل است.
آدرس کوتاه :