با حضور فرماندارنشست شوراي اداري آموزش و پرورش مهريزبرگزار گرديد

شناسه : 3267698

با حضور فرماندارنشست شوراي اداري آموزش و پرورش مهريزبرگزار گرديد
فرماندار مهریزدر نشست شوراي اداري آموزش و پرورش مهريز گفت:برنامه ریزی دقیق برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان از امور مهمی است که باید با همکاری دستگاه های مختلف اجرایی بعمل آید .

سید محمد رستگاری "در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: تابستان و تعطیلی مدارس یک فرصت است که باید قدر آن را برای جذب دانش آموزان و تلاش برای شکوفایی استعدادها و غنی سازی اوقات فراغت آنها دانست .

وی اظهار داشت: برای کاهش آسیب ها اجتماعی و برخی معضلات فرهنگی باید همه دستگاه های اجرایی در کنار آموزش و پرورش همکاری مضاعف داشته باشد و در این زمینه بکوشند .

فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان مهریز در ادامه با قدردانی از اعضای این شورا برای انجام وظایف محوله و رسالت خطیر برنامه ریزی برای دانش آموزان بر ادامه اقدامات  و فعالیت ها تاکید کرد .

در ادامه همچنین مدیر آموزش و پرورش مهریز با گرامیداشت مناسبت های مختلف شمسی و قمری به برخی از اقدامات این اداره طی سالجاری اشاره و موفقیت ها را مدیون همکاری و تعامل سازنده با این مدیریت ذکر کرد .

" سید علی کارآموز " به نقش فعالیت های فرهنگی و مذهبی در غنی سازی اوقات فراغت و رشد و شکوفایی استعدادهای این نسل آینده ساز در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد .

وی همچنین به اجرای طرح هجرت سه در طول فصل تابستان در باب مرمت و تعمیر واحد های آموزشی توسط دانش آموزان بسیجی و با همکاری برخی از نهادها و دستگاه ها پرداخت  .


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه