با حضور امام جمعه و فرماندار مهریز از پرستاران این شهرستان تجلیل شد

با حضور امام جمعه و فرماندار مهریز از پرستاران این شهرستان تجلیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت روز پرستار امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسئولين شهرستان مهريز در بخش های مختلف بيمارستان حضرت فاطمه الزهرا اين شهرستان حاضر شده و از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي پرستاران با اهداي شاخه اي گل تجليل كردند. حجت الاسلام برهان امام جمعه مهريز در اين تجليل دو ركن اصلي شغل پرستاري را به آنان توصيه كرد: يك پرستاري زينب گونه و دوم رعايت عفاف و حجاب و افزود: حضرت زينب (س) پرستار تمام نيكي‌ها، پرستار تن رنجور ولايت و پرستار ارزش‌هاي مقدس عاشورا بودند. برهان تاكيد كرد: به جز پرستاران‌ تمام زنان جهان بايد سيره و روش آن حضرت را ادامه دهند. امام جمعه مهریز با بیان این که پرستار فرشته رحمت براى بيمار است افزود: آن‏وقت كه بيمار از همه جا دستش كوتاه است، در آن ساعاتى كه حتى همسر، فرزندان و پدر و مادر بيمار هم بالاى سرش نيستند، چشم اميدش بعد از خدا به پرستار است و اين پرستار است كه مثل ملائكه آسمانى، مثل فرشتگان رحمت، به دردها، مشكلات و نيازهاى جسمى و عاطفى او پاسخ مى‏دهد و لذا اين موارد پيش خداى متعال فراموش نمى‏شود . امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین همچنین از بیماران بستری شده در بیمارستان نیز عیادت کردند.
با حضور امام جمعه و فرماندار مهریز از پرستاران این شهرستان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت روز پرستار امام جمعه،فرماندار و جمعی از مسئولين شهرستان مهريز در بخش های مختلف بيمارستان حضرت فاطمه الزهرا اين شهرستان حاضر شده و از زحمات و تلاش هاي شبانه روزي پرستاران با اهداي شاخه اي گل تجليل كردند.
حجت الاسلام برهان امام جمعه مهريز در اين تجليل دو ركن اصلي شغل پرستاري را به آنان توصيه كرد: يك پرستاري زينب گونه و دوم رعايت عفاف و حجاب و افزود: حضرت زينب (س) پرستار تمام نيكي‌ها، پرستار تن رنجور ولايت و پرستار ارزش‌هاي مقدس عاشورا بودند.
برهان تاكيد كرد: به جز پرستاران‌ تمام زنان جهان بايد سيره و روش آن حضرت را ادامه دهند.
امام جمعه مهریز با بیان این که پرستار فرشته رحمت براى بيمار است افزود: آن‏وقت كه بيمار از همه جا دستش كوتاه است، در آن ساعاتى كه حتى همسر، فرزندان و پدر و مادر بيمار هم بالاى سرش نيستند، چشم اميدش بعد از خدا به پرستار است و اين پرستار است كه مثل ملائكه آسمانى، مثل فرشتگان رحمت، به دردها، مشكلات و نيازهاى جسمى و عاطفى او پاسخ مى‏دهد و لذا اين موارد پيش خداى متعال فراموش نمى‏شود
.

امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین همچنین از بیماران بستری شده در بیمارستان نیز عیادت کردند.

آدرس کوتاه :