با حضور امام جمعه مهریز؛ اختتامیه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مهریز برگزار شد

با حضور امام جمعه مهریز؛ اختتامیه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مهریز برگزار شد


همراه با گزارش تصویری
با حضور امام جمعه مهریز؛ اختتامیه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مهریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، با حضور امام جمعه مهریز، سالاری دبیر هئیت والیبال استان یزد و جمعی از مسئولین شهرستان اختتامیه مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مهریز برگزار شد.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مهریز جام یادواره شهید کعبه استان، سرداران و 82 شهید پایگاه حضرت مهدی، شهید دستغیب و شهید باهنر مهریز با شرکت 6 تیم در سالن شهید لجه ورزشگاه شهید محصل دیشب با دیدار نهایی بین تیم های تعاون روستایی یزد و شهدای خورمیز به پایان رسید.
در پایان این دیدار تیم تعاون روستایی یزد به نتیجه 3 بر 0 از سد تیم شهدای خورمیز گذشت و به مقام قهرمانی دست یافت.
تیم های شهدای خورمیز و شهدای بسیج نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
حجت الاسلام و السملین علی برهان امام جمعه مهریز در سخنانی با قدردانی از برگزارکنندگان این مسابقات، خواستار توجه و عنایت بیشتر مسئولین استان به ورزش مهریز شد و افزود: ظرفیت و پتانسیلی که در جوانان با استعداد مهریزی هست برای شکوفا شدن آنان، نیاز به حمایت و توجه بیشتر مسئولین استان دارد.
وی همچنین بر ترویج صحیح فرهنگ ورزش همراه با رعایت اخلاق اسلامی در جامعه و در بین ورزشكاران تاكید كرد و افزود: هياتهاي ورزشي بايد به ترويج الگوهاي اسلامي و اخلاقي در جامعه و بين ورزشكاران بپردازند، چرا كه اين امر داراي اثرات و بركات فراواني است.
وي به اهميت ورزش در نظام مقدس جمهوري اسلامي اشاره و خاطرنشان كرد: ورزش كردن براي جسم و روح انسان بسيار مهم بوده و شادابي را براي فرد و جامعه به ارمغان مي آورد.
برهان در ادامه با اشاره به اينكه در كنار ورزش بايد جنبه هاي اخلاقي نيز رعايت شود، تصريح كرد: در اماكن ورزشي در كنار پرورش قواي جسمي ورزشكاران، بايد به پرورش روح و معنويات نيز توجه كنيم تا جامعه اي سالم و پويا داشته باشيم.
در پایان نیز جوایز تیم های برتر اهدا شد.

آدرس کوتاه :