با حضورمدیر کل بهزیستی استان یزد ، دو مهد کودک در شهرستان مهریز افتتاح شد


بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دو مهد کودک در شهرستان مهریز با حضور مدیر کل بهزیستی استان یزد افتتاح گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز:معاون فرماندار شهرستان مهریز،  رییس اداره بهزیستی و جمعی از مدیران نهادها و ادارات دولتی شهرستان مهریز همراه دکتر جلیل عفتی در این مراسم حضور داشتند .

دکتر  عفتی ضمن بیان اینکه این دو مهد کودک افتتاح شده مربوط به بخش خصوصی میباشند گفت : ما مهد کودک را برای جامعه امروز یک ضرورت میدانیم ، چون باید کودکان امروز بتوانند در محیط مهد های کودک حضور و پرورش یافته  و مادر آینده نسل سالم و با نشاط داشته باشیم .

مدیر کل بهزیستی استان یزد با اشاره به آسیبهای اجتماعی در جامعه امروز گفت : سنی که شخصیت کودکان در آن شکل میگیرد همین سنین مهد کودک هست و باید با ارایه برنامه های فرهنگی و تربیتی در مهد کودکها بچه ها را از خطر آسیبهای اجتماعی مصون بداریم .

مدیر اداره بهزیستی شهرستان مهریز نیز ضمن تبریک ایام ا.. دهه فجر  با اشاره به نقش تربیتی مهد های کودک   گفت : خوشبختانه هم اکنون  ۱۸ مهد کودک در شهرستان مهریز پذیرای ۶۰۰ کودک هستندآدرس کوتاه :