با افتتاح اولین پیست دوچرخه سواری اماتور ایران در مهریز خواسته دیرینه دوچرخه سواران مهریزی بر اورده میشود

با افتتاح اولین پیست دوچرخه سواری اماتور ایران در مهریز خواسته دیرینه دوچرخه سواران مهریزی بر اورده میشود


با افتتاح اولین پیست دوچرخه سواری اماتور ایران در مهریز خواسته دیرینه دوچرخه سواران مهریزی بر اورده میشود   ورزشکاران دو چرخه سوار مهریزی در محل سالن حمیدیا استانداری یزد با استاندار دیدارکردند  در این دیدار که با حضور کاظم فرهمند و همچنین فرماندار .شهردار .رئیس شورای شهر مهریز و جمعی از دوچرخه سواران مهریزی همراه بود.  مهندس محمد رضا فلاح زاده  استاندار یزد گفت: ازسالهای پیش ، شهر یزد به نام شهر دوچرخه ها معروف بوده است و باید برای احیای دوچرخه سواری در این استان، فرهنگ سازی نمود. وی بر لزوم سرمایه گذاری و برنامه ریزی هرچه بیشتر و بهتر در خصوص ورزش دوچرخه سواری در سطح استان و احداث پیست دوچرخه سواری در شهرستان مهریز تأکید کرد. استاندار یزد با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند ورزش برای جوانان لازم و برای پیران واجب است ، ضرورت ورزش را یادآور شد. فلاح زاده همچنین با تحسین قهرمانان این رشته ورزشی ،از تلاشهای بی دریغ مربی تیم شهرداری مهریز تقدیر و تشکر نمود. در ادامه فلاح زاده از ساخت اولین پیست دوچرخه سواری آماتور در کشور در شهرستان مهریز خبر داد و گفت : طرح ساخت پیست دوچرخه سواری آماتور مهریز به تصویب رسیده است و اعتباری معادل یک میلیاردو پانصد میلیون ریال برای ان از محل اعتبارات استانداری برای آن در نظر گرفته شده است ابعاد این پیست 70*100 است و در محل مجموعه ورزشی شهید محصل احداث میشود مراسم کلنگ زنی ان در هفته ورزش صورت میگیرد. نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: دوچرخه سواران مهریزی به رغم محدودیتهای موجود و امکانات اندک،خوش درخشیدند. کاظم فرهمند افزود : شهرستان مهریز یکی از مهمترین قطب‌های رشته دوچرخه‌سواری کشور و یزد است فرهمند : با بیان اینکه دوچرخه‌سواران این شهرستان طی دو دهه اخیر بارها با حضور در رقابت‌های آسیایی و جهانی برای کشور و استان افتخار آفریدند، اضافه کرد: حمایت از ورزش دوچرخه‌سواری مهریز و احداث اولین پیست اختصاصی این رشته در شهرستان جزو اولویت‌های تربیت بدنی كاظم فرهمند حمایت بیش از پیش مسئولان استان از این ورزش را ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با این حمایت‌ها شاهد موفقیت‌های تیم مهریز یزد در مسابقات داخلی و بین المللی باشیم. دوچرخه سواران مهریزی: در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا که چندی پیش در کشور اندونزی برگزار شد، 4 رکاب‌زن از تیم شهرداری مهریز حضور داشتند که دو نفر آنها در چهار کیلومتر سرعت مدال برنز گرفتند.  حسن نعیمی رئیس تربیت بدنی مهریز نیز در این مراسم تلاش های  محمدحسن لجه سرمربي تيم دوچرخه سواري شهرداري مهريز را در اين زمينه قابل توجه دانست و افزود: با درايت و پشتکار نامبرده و کوشش هاي خستگي ناپذير اعضاي تيم دوچرخه سواري شهرداري مهريز توانسته ايم با وجود کمبود امکانات همچون گذشته در سطح کشور مطرح باشيم و اميدواريم با اهتزاز پرچم پرافتخار جمهوري اسلامي ايران در ميادين بين المللي بر کسب افتخارات خود بيفزاييم. وی در ادامه گفت : تیم دوچرخه سواری شهرداری مهریز در مسابقات باشگاهی دوچرخه سواری کشور انتخابي تیم ملی جمهوری اسلامی ایران که اخیراً در ورزشگاه آزادی برگزار گرديد، سیدمعزالدین سیدرضایی و محمود فراش به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری بزرگسالان و مجید بیک و سید محمد مهدی سیدرضایی به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری جوانان انتخاب گردیدند.  وی گفت این برای اولین بار است که 4 نفر از اعضای تیم دوچرخه سواری مهریز به صورت هم زمان به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری در امده اند.    
با افتتاح اولین پیست دوچرخه سواری اماتور ایران در مهریز خواسته دیرینه دوچرخه سواران مهریزی بر اورده میشود

با افتتاح اولین پیست دوچرخه سواری اماتور ایران در مهریز خواسته دیرینه دوچرخه سواران مهریزی بر اورده میشود

 

ورزشکاران دو چرخه سوار مهریزی در محل سالن حمیدیا استانداری یزد با استاندار دیدارکردند

 در این دیدار که با حضور کاظم فرهمند و همچنین فرماندار .شهردار .رئیس شورای شهر مهریز و جمعی از دوچرخه سواران مهریزی همراه بود.

 مهندس محمد رضا فلاح زاده  استاندار یزدگفت: ازسالهای پیش ، شهر یزد به نام شهر دوچرخه ها معروف بوده است و باید برای احیای دوچرخه سواری در این استان، فرهنگ سازی نمود.
وی بر لزوم سرمایه گذاری و برنامه ریزی هرچه بیشتر و بهتر در خصوص ورزش دوچرخه سواری در سطح استان و احداث پیست دوچرخه سواری در شهرستان مهریز تأکید کرد.
استاندار یزد با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند ورزش برای جوانان لازم و برای پیران واجب است ، ضرورت ورزش را یادآور شد.
فلاح زاده همچنین با تحسین قهرمانان این رشته ورزشی ،از تلاشهای بی دریغ مربی تیم شهرداری مهریز تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه فلاح زاده از ساخت اولین پیست دوچرخه سواری آماتور در کشور در شهرستان مهریز خبر داد و گفت : طرح ساخت پیست دوچرخه سواری آماتور مهریز به تصویب رسیده است و اعتباری معادل یک میلیاردو پانصد میلیون ریال برای ان از محل اعتبارات استانداری برای آن در نظر گرفته شده است ابعاد این پیست 70*100 است و در محل مجموعه ورزشی شهید محصل احداث میشود مراسم کلنگ زنی ان در هفته ورزش صورت میگیرد.
نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: دوچرخه سواران مهریزی به رغم محدودیتهای موجود و امکانات اندک،خوش درخشیدند.

کاظم فرهمند افزود :

شهرستان مهریز یکی از مهمترین قطب‌های رشته دوچرخه‌سواری کشور و یزد است

فرهمند : با بیان اینکه دوچرخه‌سواران این شهرستان طی دو دهه اخیر بارها با حضور در رقابت‌های آسیایی و جهانی برای کشور و استان افتخار آفریدند، اضافه کرد: حمایت از ورزش دوچرخه‌سواری مهریز و احداث اولین پیست اختصاصی این رشته در شهرستان جزو اولویت‌های تربیت بدنی كاظم فرهمند حمایت بیش از پیش مسئولان استان از این ورزش را ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با این حمایت‌ها شاهد موفقیت‌های تیم مهریز یزد در مسابقات داخلی و بین المللی باشیم.

دوچرخه سواران مهریزی:

در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا که چندی پیش در کشور اندونزی برگزار شد، 4 رکاب‌زن از تیم شهرداری مهریز حضور داشتند که دو نفر آنها در چهار کیلومتر سرعت مدال برنز گرفتند.

 حسن نعیمی رئیس تربیت بدنی مهریز نیز در این مراسم تلاش های  محمدحسن لجه سرمربي تيم دوچرخه سواري شهرداري مهريز را در اين زمينه قابل توجه دانست و افزود: با درايت و پشتکار نامبرده و کوشش هاي خستگي ناپذير اعضاي تيم دوچرخه سواري شهرداري مهريز توانسته ايم با وجود کمبود امکانات همچون گذشته در سطح کشور مطرح باشيم و اميدواريم با اهتزاز پرچم پرافتخار جمهوري اسلامي ايران در ميادين بين المللي بر کسب افتخارات خود بيفزاييم. وی در ادامه گفت :

تیم دوچرخه سواری شهرداری مهریز در مسابقات باشگاهی دوچرخه سواری کشور انتخابي تیم ملی جمهوری اسلامی ایران که اخیراً در ورزشگاه آزادی برگزار گرديد، سیدمعزالدین سیدرضایی و محمود فراش به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری بزرگسالان و مجید بیک و سید محمد مهدی سیدرضایی به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری جوانان انتخاب گردیدند.  وی گفت این برای اولین بار است که 4 نفر از اعضای تیم دوچرخه سواری مهریز به صورت هم زمان به عضویت تیم ملی دوچرخه سواری در امده اند.

 

 

آدرس کوتاه :