با استقبال گسترده و پرشور مردم شهیدپرور مهریز؛ پيكر شهید حسین منصوری تشييع شد

با استقبال گسترده و پرشور مردم شهیدپرور مهریز؛ پيكر شهید حسین منصوری تشييع شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، پیکر مطهر شهید حسین منصوری امروز با استقبال گسترده و گرم مردم شهیدپرور مهریز، دهستان تنگ چنار و روستای علی آباد تشییع شد.  پیکر مطهر این شهید بزرگوار هشت سال دفاع مقدس، بر روی دست مردم مومن و انقلابی و شهید پرورش مهریزی از محل سپاه قدیم مهریز تا روستای کِرد آباد دهستان ارنان این شهر تشییع شد و در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد. در این مراسم سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان، جمعی از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرماندار مهریز، بخشدار مهریز، امام جمعه زردین، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان حضور داشتند. مردم دهستان تنگ چنار با استقبال گرم خود در مسیر حمل پیکر شهید حسین منصوری به روستای کِرد آباد استقبال گرمی از این شهید گلگون کفن کردند. مردم روستای علی آباد و کِردآباد نیز با حضور گسترده خود با پیکر این شهید عزیز و بزرگوار وداع کردند و پیکر شهید حسین منصوری با حضور خیل انبوه شهید پرور شهرستان مهریز به خاک سپرده شد. بعد از اقامه نماز میت در گلزار شهدای روستای کِردآباد یکی از همرزمان این شهید به بیان خاطرات شهید منصوری پرداخت. شهید حسین منصوری علی‌آباد فرزند هادی متولد سال 1344 ، 21 فروردین ماه سال 1365 در جبهه سومار توسط نیروهای دشمن به شهادت رسید اما پیکرش تا به امروز به خانه بازنگشت. وی که نزدیک به 25 سال مفقود الاثر بوده است؛ سرانجام امروز در زادگاه خود آرام گرفت. خبرگزاری فارس: با استقبال گسترده و پرشور مردم شهیدپرور مهریز؛پيكر شهید حسین منصوری تشييع شد خبرگزاری مهر : با حضور مردم مهریز؛ شهید منصوری در زادگاه خود آرام گرفت
با استقبال گسترده و پرشور مردم شهیدپرور مهریز؛ پيكر شهید حسین منصوری تشييع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، پیکر مطهر شهید حسین منصوری امروز با استقبال گسترده و گرم مردم شهیدپرور مهریز، دهستان تنگ چنار و روستای علی آباد تشییع شد.
 پیکر مطهر این شهید بزرگوار هشت سال دفاع مقدس، بر روی دست مردم مومن و انقلابی و شهید پرورش مهریزی از محل سپاه قدیم مهریز تا روستای کِرد آباد دهستان ارنان این شهر تشییع شد و در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.
در این مراسم سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان، جمعی از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، فرماندار مهریز، بخشدار مهریز، امام جمعه زردین، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولین استان و شهرستان حضور داشتند.
مردم دهستان تنگ چنار با استقبال گرم خود در مسیر حمل پیکر شهید حسین منصوری به روستای کِرد آباد استقبال گرمی از این شهید گلگون کفن کردند.
مردم روستای علی آباد و کِردآباد نیز با حضور گسترده خود با پیکر این شهید عزیز و بزرگوار وداع کردند و پیکر شهید حسین منصوری با حضور خیل انبوه شهید پرور شهرستان مهریز به خاک سپرده شد.
بعد از اقامه نماز میت در گلزار شهدای روستای کِردآباد یکی از همرزمان این شهید به بیان خاطرات شهید منصوری پرداخت.
شهید حسین منصوری علی‌آباد فرزند هادی متولد سال 1344 ، 21 فروردین ماه سال 1365 در جبهه سومار توسط نیروهای دشمن به شهادت رسید اما پیکرش تا به امروز به خانه بازنگشت.
وی که نزدیک به 25 سال مفقود الاثر بوده است؛ سرانجام امروز در زادگاه خود آرام گرفت.

خبرگزاری فارس: با استقبال گسترده و پرشور مردم شهیدپرور مهریز؛پيكر شهید حسین منصوری تشييع شد

خبرگزاری مهر : با حضور مردم مهریز؛ شهید منصوری در زادگاه خود آرام گرفت

آدرس کوتاه :