با استقبال پرشور مردم؛ پیکر سرباز نیروی انتظامی در مهریز تشییع شد

با استقبال پرشور مردم؛ پیکر سرباز نیروی انتظامی در مهریز تشییع شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، پیکر پاک و مطهر شهید سید مرتضی دهقان منشادی که در درگیری با اشرار مسلح به فوز عظیم شهادت نائل آمده بود، امروز با حضور پرشور مردم متدین، انقلابی و شهیدپرور شهرستان مهریز در زادگاهش روستای منشاد پس از تشییع با شکوهی با خاک سپرده شد. این مراسم صبح ساعت 7:30 از فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد برگزار و پیکر پاک شهید پس از تشییع در منزل پدرش واقع در پاسداران یزد، با استقبال گرم مردم مهریز در محل منطقه انتظامی پس از تشریفات نظامی بر روی دستان مردم تشییع و سپس به زادگاهش روستای منشاد برده شد و در گلزار شهدای روستای منشاد به خاک سپرده شد. شهید سید مرتضی دهقان منشادی در یگان نیروی انتظامی خدمت می‌کرد و در حالی که تنها یک ماه و نیم به پایان خدمت مقدس سربازیش باقی مانده بود، در مرز میرجاوه در کمین درگیری با سوداگران مرگ به خیل عظیم شهدای انقلاب اسلامی پیوست. پدر و مادر این شهید بزرگوار اهل و ساکن روستای منشاد هستند و این شهید قبل از سربازی در کنار پدرش به شغل آهنگری مشغول بوده است.
با استقبال پرشور مردم؛ پیکر سرباز نیروی انتظامی در مهریز تشییع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، پیکر پاک و مطهر شهید سید مرتضی دهقان منشادی که در درگیری با اشرار مسلح به فوز عظیم شهادت نائل آمده بود، امروز با حضور پرشور مردم متدین، انقلابی و شهیدپرور شهرستان مهریز در زادگاهش روستای منشاد پس از تشییع با شکوهی با خاک سپرده شد.
این مراسم صبح ساعت 7:30 از فرماندهی نیروی انتظامی استان یزد برگزار و پیکر پاک شهید پس از تشییع در منزل پدرش واقع در پاسداران یزد، با استقبال گرم مردم مهریز در محل منطقه انتظامی پس از تشریفات نظامی بر روی دستان مردم تشییع و سپس به زادگاهش روستای منشاد برده شد و در گلزار شهدای روستای منشاد به خاک سپرده شد.
شهید سید مرتضی دهقان منشادی در یگان نیروی انتظامی خدمت می‌کرد و در حالی که تنها یک ماه و نیم به پایان خدمت مقدس سربازیش باقی مانده بود، در مرز میرجاوه در کمین درگیری با سوداگران مرگ به خیل عظیم شهدای انقلاب اسلامی پیوست.
پدر و مادر این شهید بزرگوار اهل و ساکن روستای منشاد هستند و این شهید قبل از سربازی در کنار پدرش به شغل آهنگری مشغول بوده است.

آدرس کوتاه :