بازدید سرزده فرماندار مهریز از برخی ادارات این شهرستان

بازدید سرزده فرماندار مهریز از برخی ادارات این شهرستان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم  فرماندار مهریز با حضوری سرزده در برخی از ادارات این شهرستان پاسخگویی و حل مشکلات مردم توسط مدیران این ادارات را مورد تاکید قرار داد. وي صبح امروز با حضور در مرکز اموزش فنی حرفه ای، اداره محیط زیست، تامین اجتماعی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی و مسکن مهر نحوه پاسخگويي و حل مشكلات ارباب رجوع توسط رئيس و پرسنل این ادارات را بررسي و لزوم تكريم هميشگي ارباب رجوع را مورد تاكيد قرار داد. فرماندار مهریز همچنین در این بازدید از تلاش ها  و زحمات پرسنل این ادارات نیز قدردانی کرد.
بازدید سرزده فرماندار مهریز از برخی ادارات این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مهدی کیانی مقدم  فرماندار مهریز با حضوری سرزده در برخی از ادارات این شهرستان پاسخگویی و حل مشکلات مردم توسط مدیران این ادارات را مورد تاکید قرار داد.
وي صبح امروز با حضور در مرکز اموزش فنی حرفه ای، اداره محیط زیست، تامین اجتماعی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آب و فاضلاب شهری و روستایی و مسکن مهر نحوه پاسخگويي و حل مشكلات ارباب رجوع توسط رئيس و پرسنل این ادارات را بررسي و لزوم تكريم هميشگي ارباب رجوع را مورد تاكيد قرار داد.
فرماندار مهریز همچنین در این بازدید از تلاش ها  و زحمات پرسنل این ادارات نیز قدردانی کرد.

آدرس کوتاه :