بازدید استاندار یزد از چند شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز

بازدید استاندار یزد از چند شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز


محمدرضا فلاح زاده ، استاندار یزد به همراه حجت الاسلام رحمانی مشاور امور روحانیت در استانداری و دشتی مشاور ارشد استاندار به همراه جمعی از مسئولین شهرستان مهریز از تعدادی از شعب اخذ رای در این شهرستان بازدید کردند .
بازدید استاندار یزد از چند شعبه اخذ رای در شهرستان مهریز

فلاح زاده در این بازدید در شعبه شماره یک در مسجدبراستین افزود : حضور پرشور مردم شهرستان مهریز در عرصه انتخابات نشان از درک بالای آنان از سفارشات امام و مقام معظم رهبری برای  است.

وی افزود : هر كس در انتخابات آراء بيشتري را كسب كند رييس جمهور مردم ايران عزيز اسلامي  كه اين كار خير و پربركت و اين عمل صالح را هر چه سريعتر انجام داده و راي خود را به صندوق بيندازيم كه هر راي پشتيباني از جمهوريت و نظام مقدس جمهوري اسلام است.

استاندار يزد گفت: هر چه راي مردم بيشتر باشد، پشتيباني از رييس جمهور بيشتر و نظام قدرتمندتر خواهد بود.

وي ادامه داد: در استان يزد 15 هزار نفر شامل هيات‌هاي‌ اجرايي، بازرسي و نظارت و نيروي انتظامي مسوول برگزاري انتخابات هستند كه شامل 691 شعبه شهري و روستايي در  10 حوزه شهري و 10 حوزه فرعي مي‌باشد.

فلاح‌زاده تصريح كرد: انتخابات از ساعت 8 آغاز شده و تا 18 بعد از ظهر ادامه دارد البته قابل تمديد است اما توصيه من به ملت اين است كه در اولين ساعات اوليه پاي صندوق راي حاضر شوند چرا كه كار خير است و هر چه شتاب شود ثواب بيشتري دارد.

استاندار يزد انتخابات را تجديد بيعت با آرمان‌هاي امام و رهبر معظم انقلاب و اهداف شهداي والا مقام انقلاب اسلامي برشمرد.

آدرس کوتاه :