بازدیدمعاون استاندار یزد از واحد های تولیدی در دست ساخت مهریز

شناسه : 3736584

بازدیدمعاون استاندار یزد از واحد های تولیدی در دست ساخت مهریز
معاون برنامه ریزی استاندار یزد با حضور در شهرک سنگ و همچنین شهرک صنعتی مهریز از تعدادی واحد های تولیدی و صنعتی در دست ساخت این شهرستان دیدن کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز ، محمد رضا بابایی به همراه مدیرکل اقتصادی استاندار و سید محمد رستگاری فرماندار مهریز با حضور در شهرک سنگ و همچنین شهرک صنعتی این شهرستان از تعداد واحد های تولیدی و صنعتی در دست ساخت  دیدن کرد .

وی در این بازدید ها ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته بر عزم جدی دولت برای اتمام  واحد های صنعتی و تولیدی که دارای پیشرفت فیزیکی بالا هستند تاکید و خواستار فعالیت ببشتر  توسط بخش خصوصی شد .

بابایی اظهار داشت: سیاست دولت همانند گذشته بر حمایت جدی از سرمایه گذاران و راه اندازی واحد های در دست اقدام برای تولید بیشتر و بهتر و خدمت به جامعه اسلامی و مسئله مهم ایجاد اشتغال مولد و مفید است .

در این باردید ها ٰ سید محمد رستگاری فرماندار مهریز نیز از فعالیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در این شهرستان تشکر کرد و خواستار همراهی دولت با آنها در اتمام طرح های نیمه ساخت شد.

در این بازدیدها ٰ صاحبان صنایع و  شرکت های مختلف در دست احداث با ارائه گزارشی از روند طرح ها  و  نیاز  به اعتبارات برای تحقق کامل طرح های موجود د رشهرستان مهریزرااعلام کردند که قول پیگیری داده شد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

 

پرتال جامع امام خميني (ره)

پرتال جامع امام خميني (ره)

پايگاه اطلاع رساني مقام معظم رهبري

پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري

پرتال جامع امام خميني (ره)

يزدخبر

حاشيه

پايگاه اطلاع رساني دولت

پرتال وزارت كشور

پرتال استانداريحاشيه