بازارچه سوغات یزد در خانه سالمندان مهریز گشایش یافت

بازارچه سوغات یزد در خانه سالمندان مهریز گشایش یافت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیر خانه سالمندان مهریز گفت : همزمان با فرا رسیدن سال نو بازارچه سوغات استان یزد با عرضه محصولات متنوعی چون سفال ، ترمه، پارچه و صنایع دستی پذیرای مسافران نوروزی می باشد. احمد ابویی گفت : بازارچه های صنایع دستی و سوغات یزد در سال های گذشته با استقبال خوبی از سوی مسافران نوروزی مواجه بوده است . وی ادامه داد : امسال نیز بازارچه های متنوعی در شهرها و مناطق مختلف استان یزد راه اندازی شده كه یكی از این بازارچه ها در شهرستان مهریز افتتاح گردیده است. مدیر آسایشگاه سالمندان مهریز با بیان اینكه تمام عواید فروش این بازارچه به نفع سالمندان می باشد افزود : این نمایشگاه از تاریخ 28 اسفند تا 15 فروردین سال 91 دایر و پذیرای میهمانان نوروزی خواهد بود. ابویی همچنین اضافه كرد : این نمایشگاه محصولات متنوعی از جمله سفال ،ترمه ،پارچه ،صنایع دستی و... را عرضه می كند . وی در پایان از مردم و میهمانان نوروزی خواست تا از این بازارچه و همچنین سالمندانی كه چشم انتظار دیدار آنها می باشند دیدن فرمایند.  
بازارچه سوغات یزد در خانه سالمندان مهریز گشایش یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، مدیر خانه سالمندان مهریز گفت : همزمان با فرا رسیدن سال نو بازارچه سوغات استان یزد با عرضه محصولات متنوعی چون سفال ، ترمه، پارچه و صنایع دستی پذیرای مسافران نوروزی می باشد.
احمد ابویی گفت : بازارچه های صنایع دستی و سوغات یزد در سال های گذشته با استقبال خوبی از سوی مسافران نوروزی مواجه بوده است .
وی ادامه داد : امسال نیز بازارچه های متنوعی در شهرها و مناطق مختلف استان یزد راه اندازی شده كه یكی از این بازارچه ها در شهرستان مهریز افتتاح گردیده است.
مدیر آسایشگاه سالمندان مهریز با بیان اینكه تمام عواید فروش این بازارچه به نفع سالمندان می باشد افزود : این نمایشگاه از تاریخ 28 اسفند تا 15 فروردین سال 91 دایر و پذیرای میهمانان نوروزی خواهد بود.
ابویی همچنین اضافه كرد : این نمایشگاه محصولات متنوعی از جمله سفال ،ترمه ،پارچه ،صنایع دستی و... را عرضه می كند .
وی در پایان از مردم و میهمانان نوروزی خواست تا از این بازارچه و همچنین سالمندانی كه چشم انتظار دیدار آنها می باشند دیدن فرمایند.

 

آدرس کوتاه :