بارش باران در ميانكوه وتنگ چنار مهريز

بارش باران در ميانكوه وتنگ چنار مهريز


اداره کل هواشناسی استان یزد با صدور اخطاریه جوی، نیمه جنوبی  و مرکزی استان را از پنجشنبه تا یکشنبه ، آب گرفتگی معابر عمومی و احیاناَ سیلابی شدن رودخانه های فصلی پیش بینی کرده بود که این پیش بینی در  میانکوه و تنگ چنار مهریز درست از آب در آمد و ساکنان و مسافران این دو دهستان با بارش و باران غافلگیر شدند . مدیر کل بحران یزد در این خصوص گفت: در پی بارش‌های رگباری ناشی از سامانه بارش‌های موسمی در استان یزد، برخی از روستاهای شهرستان مهریز و تفت دچار سیلاب شدند. غلامرضا برزگری تصریح کرد: خوشخبتانه این سیلاب تنها با خسارات جزئی در باغات و درختان کشاورزان همراه بوده و خسارت جانی نداشته است. وی افزود: وقوع بارش‌ها و احتمال وقوع سیلاب از طریق گزارش هواشناسی به فرمانداری‌ها اعلام شده بود و آمادگی کامل در این زمینه وجود داشت .  
بارش باران در ميانكوه وتنگ چنار مهريز

اداره کل هواشناسی استان یزد با صدور اخطاریه جوی، نیمه جنوبی  و مرکزی استان را از پنجشنبه تا یکشنبه ، آب گرفتگی معابر عمومی و احیاناَ سیلابی شدن رودخانه های فصلی پیش بینی کرده بود که این پیش بینی در  میانکوه و تنگ چنار مهریز درست از آب در آمد و ساکنان و مسافران این دو دهستان با بارش و باران غافلگیر شدند.

مدیر کل بحران یزد در این خصوص گفت: در پی بارش‌های رگباری ناشی از سامانه بارش‌های موسمی در استان یزد، برخی از روستاهای شهرستان مهریز و تفت دچار سیلاب شدند.

غلامرضا برزگری تصریح کرد: خوشخبتانه این سیلاب تنها با خسارات جزئی در باغات و درختان کشاورزان همراه بوده و خسارت جانی نداشته است.

وی افزود: وقوع بارش‌ها و احتمال وقوع سیلاب از طریق گزارش هواشناسی به فرمانداری‌ها اعلام شده بود و آمادگی کامل در این زمینه وجود داشت.

 

آدرس کوتاه :