اولین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسان استان در مهریز دایر شد

اولین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسان استان در مهریز دایر شد


امام جمعه مهريز: هنر عکاسي بايد ارزشها را تثبيت کند
اولین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسان استان در مهریز دایر شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمين علي برهان در مراسم افتتاحيه اولين نمايشگاه گروهي انجمن عکاسان استان در مهريز که با حضور فرماندار و جمعي از مديران ادارات اين شهرستان برگزار شد گفت: هنر عکاسي بايد ارزشهاي نظام جمهوري اسلامي را تثبيت کند.
وي افزود: هنر عکاسي از زيباترين قالبها براي معرفي ارزشهاي ديني است و هنرمندان بايد از اين فرصت الهي براي ترويج ارزشها و تعاليم ديني استفاده كنند.
برهان بيان داشت: اگر جوانان ما اعتقاد عميقي به مسايل ديني پيدا كنند كمتر گرفتار آسيبهاي اجتماعي و اخلاقي مي شوند.
وي يكي از علل بيراهه رفتن بعضي از جوانان را، معرفي نشدن درست الگوهاي فرهنگي، هنري، اخلاقي و اجتماعي به آنان، با وجود غناي جامعه ما در اين بخش است.
امام جمعه مهريز با اشاره به جايگاه و نقش موثر هنرمندان در جامعه افزود: در همه امور رفتن به دنبال شاخصهاي خوب اسلامي بودن، موفقيت را در پي دارد و در فعاليتهاي هنري رسيدن به ارزش ها مي تواند شاخص ارزشمندي باشد.
محسن خيرخواه مدرس انجمن عکاسان استان در حاشيه افتتاح اين نمايشگاه گفت: اولين نمايشگاه گروهي انجمن عکاسان استان در مهريز با 72 اثر با موضوع آزاد از جمله طبيعت، معماري، مستند اجتماعي و مفهومي حاصل زحمات 35 عکاس برتر استان مي باشد.
وي از بالا بودن کيفيت اين نمايشگاه خبر داد و افزود:
حدود 9 ماه از تاسيس انجمن عکاسان استان مي گذرد که طي اين مدت استعدادهاي خوبي از عکاسان تواناي يزدي در اين انجمن شکوفا شده است.
گفتني است اين نمايشگاه تا چهارشنبه 12 مرداد از ساعت 7 الي 19 در محل نگارخانه افرينش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مهريز براي بازديد عموم داير مي باشد.

آدرس کوتاه :