اولین جشنواره استانی مهرپویان جمعیت هلال احمر در مهریز آغاز شد

اولین جشنواره استانی مهرپویان جمعیت هلال احمر در مهریز آغاز شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اولین جشنواره استانی مهرپویان ویژه دانش آموزان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مجموعه ورزشی شکیبِ مهریز آغاز شد. سیدجواد میرحسینی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در مصاحبه ای با خبرنگار واحد مرکزی خبر در مهریز در خصوص برگزاری این جشنواره گفت:700 نفر از خواهران و برادران از 13 شهرستان در رشته های قرآن، نشریه دیواری، امداد و کمک های اولیه، سرود و اذان در مجموعه ورزشی شکیب مهریز  با هم به رقابت می پردازند که در پایان به برگزیدگان این جشنواره هدایایی اعطا خواهد شد. وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای سطح آگاهی علمی و عملی اعضای دانش آموزان سازمان جوانان هلال احمر دانست.
اولین جشنواره استانی مهرپویان جمعیت هلال احمر در مهریز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، اولین جشنواره استانی مهرپویان ویژه دانش آموزان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مجموعه ورزشی شکیبِ مهریز آغاز شد.
سیدجواد میرحسینی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در مصاحبه ای با خبرنگار واحد مرکزی خبر در مهریز در خصوص برگزاری این جشنواره گفت:700 نفر از خواهران و برادران از 13 شهرستان در رشته های قرآن، نشریه دیواری، امداد و کمک های اولیه، سرود و اذان در مجموعه ورزشی شکیب مهریز  با هم به رقابت می پردازند که در پایان به برگزیدگان این جشنواره هدایایی اعطا خواهد شد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقای سطح آگاهی علمی و عملی اعضای دانش آموزان سازمان جوانان هلال احمر دانست.

آدرس کوتاه :