اهدای گل به بانوان محجبه در پارک های مهریز


همزمان با هفته ملی عفاف و حجاب، فرماندار ، امام جمعه و جمعی از بانوان شهرستان مهریز طی یک حرکت فرهنگی با حضور در پارک کوثر این شهرستان بااهدای گل ازبانوان محجبه تجلیل بعمل آورند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهریز همزمان با هفته ملی عفاف و حجاب،  فرماندار ، امام جمعه و جمعی از بانوان شهرستان مهریز  طی یک حرکت فرهنگی با حضور در پارک کوثر این شهرستان بااهدای گل ازبانوان محجبه تجلیل بعمل آوردند.

فرماندار مهریز گفت:به مناسبت هفته ملی عفاف وحجاب ودرراستای ترویج فرهنگ عفاف وشعارسال جاری باعنوان"عفاف و حجاب میراث ایرانی ، گرایش جهانی"طرح اهدای گل به بانوان محجبه در پارک کوثر به اجرادرآمد.

رضا زارع زاده مهریزی ادامه داد:حفظ حجاب وعفاف درراستای صیانت ازکانون گرم خانواده ورفتارومنش فاطمی بایدالگوی همه بانوان درسطح جامعه قرارگیرد.

زارع زاده  هدف ازاجرای این حرکت فرهنگی راترویج فرهنگ عفاف وحجاب،استحکام بنیان خانواده ومقابله باتهاجم فرهنگی درشهرستان عنوان کرد.

همچنین امام جمعه مهریز اساسی ترین راه ترویج حیا و عفت در شأن ملت ایران، ایجاد جو همدلی و هم افزایی در این زمینه را حجاب دانست و افزود حجاب می تواند جامعه را به سمت تعالی فرهنگی – اجتماعی سوق دهد.

حجت الاسلام محی الدینی افزود: ترویج فرهنگ عفت مداری، پاک زیستی و تقید به پوشش عفیفانه در بین آحاد مردم جامعه اعم از زن و مرد - پسر و دختر، تضمین کننده رشد و توسعه کشور در ابعاد مختلف خواهد بود،

وی گفت: اقتضای هرگونه رشدی در کشور، برخورداری جامعه از نسلی است که از نظر جسمی – روانی و اخلاقی سالم باشد و بتواند کشور را در ابعاد فرهنگی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و ... پیش ببرد لذا باید فلسفه ی حجاب در جامعه تشریح و تبیین گردد.

 لازم بذکر است این برنامه به همت هیئت روضةالشهداء و اتحادیه انجمن دانش آموزی مهریز برگزار شد و بیش از ۳۰۰ بسته فرهنگی و گل به زنان و دختران محجبه اهدا شد .

عکس ابوالفضل ابویی


آدرس کوتاه :