انا لله و انا الیه راجعون / یحیی زاده دعوت حق را لبیک گفت

انا لله و انا الیه راجعون / یحیی زاده دعوت حق را لبیک گفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، روح بزرگ خدمتگزار صادق و نماینده ایثارگر مردم شریف شهرستان های تفت و میبد حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جلال یحیی زاده در ساعات اولیه بامداد امروز بیستم فروردین ماه ۱۳۹۰ در کنار رحمت جاودانی حضرت حق آرامش یافت. حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده که از حدود یک ماه پیش دچار پارگی عروق و سکته مغزی شده بود، بامداد امروز درگذشت. یحیی زاده متولد سال ۱۳۳۹ شمسی و در سه دوره متوالی(ادوار هفتم، هشتم و نهم)، عهده دار نمایندگی مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی بود و در این سمت به عنوان فردی مردمی، ساده زیست، منظم، مومن و انقلابی نزد همگان زبانزد بود. فرمانداری مهریز این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده، مردم شریف استان یزد بویژه مردم تفت و میبد، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را مسألت دارد.
انا لله و انا الیه راجعون / یحیی زاده دعوت حق را لبیک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، روح بزرگ خدمتگزار صادق و نماینده ایثارگر مردم شریف شهرستان های تفت و میبد حجت الاسلام والمسلمین حاج سید جلال یحیی زاده در ساعات اولیه بامداد امروز بیستم فروردین ماه ۱۳۹۰ در کنار رحمت جاودانی حضرت حق آرامش یافت.
حجت الاسلام و المسلمین سید جلال یحیی زاده که از حدود یک ماه پیش دچار پارگی عروق و سکته مغزی شده بود، بامداد امروز درگذشت.
یحیی زاده متولد سال ۱۳۳۹ شمسی و در سه دوره متوالی(ادوار هفتم، هشتم و نهم)، عهده دار نمایندگی مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی بود و در این سمت به عنوان فردی مردمی، ساده زیست، منظم، مومن و انقلابی نزد همگان زبانزد بود.
فرمانداری مهریز این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده، مردم شریف استان یزد بویژه مردم تفت و میبد، تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را مسألت دارد.

آدرس کوتاه :