امام جمعه موقت مهریز: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با شهداست

امام جمعه موقت مهریز: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با شهداست


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام عباسعلی پورصادقی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن تبریک هفته دولت تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهیدان دولت، رجایی و باهنر است. وی  افزود: اگر مدیران و مسئولان تلاش کنند که راه بزرگ مردانی همچون شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند، مانند آن بزرگان در قلب مردم جای می‌گیرند. وی با اشاره به برگزاری جنبش غیرمتعهدها گفت: حضور کشورهای عضو در سطح عالی می تواند برای کشور ما دارای برکات زیادی باشد . وی ادامه داد: آمریکا از مدت ها قبل با همدستی برخی رسانه ها و رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف این اجلاس تلاش زیادی داشته است . وی با اینکه این جنبش تاثیرگذار با استقبال خوب اعضا و سران آنها مواجه شده است گفت: بدون شک ایران می تواند در قالب این اجلاس نسبت به بیان دیدگاه های خود در امور مختلف بخصوص موضوع هسته ای اقدام نمایند.
امام جمعه موقت مهریز: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با شهداست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام عباسعلی پورصادقی در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن تبریک هفته دولت تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای تجدید پیمان مدیران با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهیدان دولت، رجایی و باهنر است.
وی  افزود: اگر مدیران و مسئولان تلاش کنند که راه بزرگ مردانی همچون شهید رجایی و باهنر را ادامه دهند، مانند آن بزرگان در قلب مردم جای می‌گیرند.
وی با اشاره به برگزاری جنبش غیرمتعهدها گفت: حضور کشورهای عضو در سطح عالی می تواند برای کشور ما دارای برکات زیادی باشد .
وی ادامه داد: آمریکا از مدت ها قبل با همدستی برخی رسانه ها و رژیم صهیونیستی در جهت تضعیف این اجلاس تلاش زیادی داشته است .
وی با اینکه این جنبش تاثیرگذار با استقبال خوب اعضا و سران آنها مواجه شده است گفت: بدون شک ایران می تواند در قالب این اجلاس نسبت به بیان دیدگاه های خود در امور مختلف بخصوص موضوع هسته ای اقدام نمایند.

آدرس کوتاه :