امام جمعه موقت مهریز: مردم مهریز بصورت گسترده در دور دوم انتخابات مجلس نهم شركت كنند

امام جمعه موقت مهریز: مردم مهریز بصورت گسترده در دور دوم انتخابات مجلس نهم شركت كنند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام والمسلمین شیخ صادق دهقان در خطبه های نماز جمعه این شهر در مسجد جامع ولی عصر (عج) با قدردانی از مشاركت گسترده مردم در مرحله اول انتخابات مجلس نهم افزود: همانطوریكه مردم در مرحله اول در سال گذشته مشاركت كردند ، باید به مرحله دوم هم اهمیت زیادی قائل شوند . امام جمعه موقت مهریز تاكید كرد: حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات و گزینش فرد اصلح برای آینده نظام ، انقلاب و مناطق حوزه انتخابیه خیلی ومهم و سرنوشت ساز است. دهقان منگابادی با اشاره به اهمیت و نقش مجلس در جمهوری اسلامی گفت: نمایندگان مجلس علاوه بر مسائل قانونگذاری در همه جنبه ها تاثیرگذار و دارای منزلت مهم می باشند . امام جمعه موقت مهریز همچنین به برخی از مناسبت های شمسی و قمری اشاره و یاد و خاطره شهدا و امام بزرگوار كه موجب خلق حماسه ماندگار 12 فروردین شدند را گرامی داشت . دهقان سال تولید ملی را هم گرامی داشت و بر پیگیری همه مسئولان اجرایی با همكاری مردم برای اجرایی شدن آن تاكید كرد. وی به مسائل كشور سوریه اشاره و از اینكه برخی دول عربی و غربی در حمایت از آشوبگران در این كشور فعالیت دارند انتقاد كرد .
امام جمعه موقت مهریز: مردم مهریز بصورت گسترده در دور دوم انتخابات مجلس نهم شركت كنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام والمسلمین شیخ صادق دهقان در خطبه های نماز جمعه این شهر در مسجد جامع ولی عصر (عج) با قدردانی از مشاركت گسترده مردم در مرحله اول انتخابات مجلس نهم افزود: همانطوریكه مردم در مرحله اول در سال گذشته مشاركت كردند ، باید به مرحله دوم هم اهمیت زیادی قائل شوند .
امام جمعه موقت مهریز تاكید كرد: حضور گسترده در مرحله دوم انتخابات و گزینش فرد اصلح برای آینده نظام ، انقلاب و مناطق حوزه انتخابیه خیلی ومهم و سرنوشت ساز است.
دهقان منگابادی با اشاره به اهمیت و نقش مجلس در جمهوری اسلامی گفت: نمایندگان مجلس علاوه بر مسائل قانونگذاری در همه جنبه ها تاثیرگذار و دارای منزلت مهم می باشند .
امام جمعه موقت مهریز همچنین به برخی از مناسبت های شمسی و قمری اشاره و یاد و خاطره شهدا و امام بزرگوار كه موجب خلق حماسه ماندگار 12 فروردین شدند را گرامی داشت .
دهقان سال تولید ملی را هم گرامی داشت و بر پیگیری همه مسئولان اجرایی با همكاری مردم برای اجرایی شدن آن تاكید كرد.
وی به مسائل كشور سوریه اشاره و از اینكه برخی دول عربی و غربی در حمایت از آشوبگران در این كشور فعالیت دارند انتقاد كرد .

آدرس کوتاه :