امام جمعه مهریز: ۱۲ فروردین، مهم ترین همه پرسی در پشتیبانی از نظام

امام جمعه مهریز: ۱۲ فروردین، مهم ترین همه پرسی در پشتیبانی از نظام


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز به مناسبت دوازدهم فروردین پیامی بدین شرح صادر کرد: ۱۲ فروردین یادآور بیداری ایران و بزرگترین رویداد و تحول در کشور پس از انقلاب و نقطه عطف در تاریخ ملت ایران است که در آن مردم در یک اقدام انقلابی با حضور بی نظیر خود مهم ترین همه پرسی در پشتیبانی از نظام اسلامی را آفریدند و حکومت اسلامی را تأیید نمودند. انقلاب اسلامی نهالی است که با خون هزاران شهید، سرانجام در چنین روزی به بار نشست و مجاهدت های مبارزان از جمله امام راحل(ره) ثمر داد و ۱۲ فروردین ماه تبدیل به روز وحدت ملی گشت. اینک این ودیعه الهی در دست ماست و باید سرلوحه شعارهای خود قرار داده و در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی که توسط رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده با حضور چشمگیر خود در انتخابات سال جاری مانند سال ۱۳۵۸ ، در پای صندوق های رأی حاضر و بار دیگر دشمنان اسلام و قرآن را نا امید نماییم. امیدوارم ملت ایران در سال حماسه سیاسی، یک حماسه بزرگ دیگر را خلق نمایند. والسلام علی برهان، امام جمعه مهریز
امام جمعه مهریز: ۱۲ فروردین، مهم ترین همه پرسی در پشتیبانی از نظام

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز به مناسبت دوازدهم فروردین پیامی بدین شرح صادر کرد:

۱۲ فروردین یادآور بیداری ایران و بزرگترین رویداد و تحول در کشور پس از انقلاب و نقطه عطف در تاریخ ملت ایران است که در آن مردم در یک اقدام انقلابی با حضور بی نظیر خود مهم ترین همه پرسی در پشتیبانی از نظام اسلامی را آفریدند و حکومت اسلامی را تأیید نمودند.

انقلاب اسلامی نهالی است که با خون هزاران شهید، سرانجام در چنین روزی به بار نشست و مجاهدت های مبارزان از جمله امام راحل(ره) ثمر داد و ۱۲ فروردین ماه تبدیل به روز وحدت ملی گشت.

اینک این ودیعه الهی در دست ماست و باید سرلوحه شعارهای خود قرار داده و در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی که توسط رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده با حضور چشمگیر خود در انتخابات سال جاری مانند سال ۱۳۵۸ ، در پای صندوق های رأی حاضر و بار دیگر دشمنان اسلام و قرآن را نا امید نماییم. امیدوارم ملت ایران در سال حماسه سیاسی، یک حماسه بزرگ دیگر را خلق نمایند.

والسلام

علی برهان، امام جمعه مهریز

آدرس کوتاه :