امام جمعه مهریز: پهپاد حزب الله خواب راحت را از اسرائیل گرفت

امام جمعه مهریز: پهپاد حزب الله خواب راحت را از اسرائیل گرفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز با اشاره به قدرت پهپاد ایرانی حزب الله گفت: نفوذ پهپاد ایرانی حزب الله در خاک اسرائیل خواب راحت را از اسرائیل گرفت و چیزی از آبروی اسرائیل باقی نگذاشت. حجت الاسلام علی برهان در خطبه های این هفته نمازجمع مهریز با بیان اینکه پس از نفوذ پهپاد ایرانی حزب الله از سپر دفاعی اسرائیل دنیای اسلام امروز بیشتر از گذشته به خود می بالد، اظهار داشت: حزب الله لبنان با این اقدام خود نشان داد که می‌تواند هرگونه تخطی رژیم صهیونیستی را با قوی‌ ترین اقدام، پاسخ دهد. وی با بیان اینکه حزب الله با پهپاد ایرانی مصونیت اسرائیل را در دنیا در هم شکست اظهار داشت: ژیم صهیونیستی پس از شکست 33 روزه مقابل حزب الله، امروز نیز در هوا و فضا با خفت و شکست دیگری روبرو شد. برهان عنوان کرد: شکسته شدن سپر دفاعی اسراییل توسط هواپیمای فوق مدرن برای این رژیم بزرگترین شکست محسوب می شود. برهان افزود: چند شیعه جان بر کف حزب الله با کمک نیروی مسلح ما و فرزندانی از این سرزمین که از سینه های پاک مادران خود شیر خورده اند با این اقدام خود برای اسلام عزت و افتخار آفریند.
امام جمعه مهریز: پهپاد حزب الله خواب راحت را از اسرائیل گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، امام جمعه مهریز با اشاره به قدرت پهپاد ایرانی حزب الله گفت: نفوذ پهپاد ایرانی حزب الله در خاک اسرائیل خواب راحت را از اسرائیل گرفت و چیزی از آبروی اسرائیل باقی نگذاشت.
حجت الاسلام علی برهان در خطبه های این هفته نمازجمع مهریز با بیان اینکه پس از نفوذ پهپاد ایرانی حزب الله از سپر دفاعی اسرائیل دنیای اسلام امروز بیشتر از گذشته به خود می بالد، اظهار داشت: حزب الله لبنان با این اقدام خود نشان داد که می‌تواند هرگونه تخطی رژیم صهیونیستی را با قوی‌ ترین اقدام، پاسخ دهد.
وی با بیان اینکه حزب الله با پهپاد ایرانی مصونیت اسرائیل را در دنیا در هم شکست اظهار داشت: ژیم صهیونیستی پس از شکست 33 روزه مقابل حزب الله، امروز نیز در هوا و فضا با خفت و شکست دیگری روبرو شد.
برهان عنوان کرد: شکسته شدن سپر دفاعی اسراییل توسط هواپیمای فوق مدرن برای این رژیم بزرگترین شکست محسوب می شود.
برهان افزود: چند شیعه جان بر کف حزب الله با کمک نیروی مسلح ما و فرزندانی از این سرزمین که از سینه های پاک مادران خود شیر خورده اند با این اقدام خود برای اسلام عزت و افتخار آفریند.

آدرس کوتاه :