امام جمعه مهریز: طرح ارتقاء امنیت پارک‌ها در مهریز جدی گرفته شود

امام جمعه مهریز: طرح ارتقاء امنیت پارک‌ها در مهریز جدی گرفته شود


فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند
امام جمعه مهریز: طرح ارتقاء امنیت پارک‌ها در مهریز جدی گرفته شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به مناسبت هفته ناجا فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
حجت‌الاسلام علی برهان در این دیدار با بیان اینکه شجاعت باید سرلوحه نهاد نیروی انتظامی قرار گیرد، اظهار داشت: بدون شک یکی از بازوهای توانمند انقلاب اسلامی که در کنار سپاه و ارتش همواره گام برداشته و به مردم خدمات‌رسانی می‌کند، نیروی انتظامی است.
وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در طول سال‌های متمادی به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بالاترین نمره قبولی را کسب کرده است.
برهان با قدردانی از فرماندهی و پرسنل منطقه انتظامی مهریز عنوان کرد: اعداد و ارقام نشان می‌دهد که نیروی انتظامی مهریز در طول یک‌سال گذشته و در زمان فرماندهی سرهنگ منوچهر نصیری، پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.
امام جمعه مهریز با تاکید بر حفظ امنیت و آرامش تفرجگاه‌ها و پارک‌های سطح شهرستان بیان کرد: با توجه به باغ شهر بودن شهرستان مهریز و وجود تفرجگاه‌های فراوان و استفاده گردشگران از این تفرجگاه‌ها، اجرای طرح ارتقاء امنیت پارک‌ها باید در زمره یکی از مهم‌ترین وظایف نیروی انتظامی مهریز قرار گیرد.
وی تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی در راستای دستیابی به اهداف الهی و مبارزه همه‌جانبه با مخالفان نظم و قانون جمهوری اسلامی، تلاش‌های بسیاری داشته‌اند و در این راه عده‌ای حتی جان خود را نیز تقدیم کرده‌اند.
برهان یادآور شد: موفقیت ماموریت‌های محوله نیروی انتظامی در گروی اطاعت پذیری محض از فرماندهی معظم کل قواست.
فرمانده انتظامی شهرستان مهریز نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت‌های نیروی انتظامی همچنین کشفیات موادمخدر، سرقت و ... در این شهرستان پرداخت.
منوچهر نصیری خاطرنشان کرد: در شهرستان مهریز خوشبختانه در بسیاری از شاخصه‌های امنیت، دارای رشد و ارتقا بوده‌ایم.
وی ادامه داد: با وجود اینکه مهریز در مسیر ترانزیت کالای قاچاق و موادمخدر قرار دارد، اما با تلاش ماموران و کارکنان نیروی انتظامی، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.


آدرس کوتاه :