امام جمعه مهریز: سازه ساختمان حوزه علمیه مهریز در شرف اتمام

امام جمعه مهریز: سازه ساختمان حوزه علمیه مهریز در شرف اتمام


امام جمعه مهریز گفت: ساختمان جدید حوزه علمیه مهریز ظرف دو سال و نیم آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری کامل می‌‌شود. به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت‌الاسلام علی برهان در بازدید مدیر حوزه های علمیه استان یزد از تکمیل ساختمان جدید الاحداث حوزه علمیه امام جعفرصادق (ع) مهریز تا دو سال و نیم آینده با همت و مساعدت مرکز مدیریت حوزه علمیه قم و یزد با تامین اعتبار ۵ میلیارد تومان خبر داد. وی افزود: این ساختمان با ۱۱هزار و ۵۰۰ متر مربع مساحت و ۹هزار متر مربع زیربنا،  سازه در شرف اتمام می باشد. برهان با بیان اینکه این حوزه علمیه ظرفیت آموزش ۳۰۰ طلبه در ۱۰ پایه را داراست، افزود: ۱۱ کلاس درس ۴۰ نفره، مسجد، ساختمان اداری و سالن اجتماعات از جمله واحدهایی است که در این مجموعه احداث خواهد شد. مدیر حوزه های علمیه استان یزد هم در این بازدید گفت: پنج حوزه علمیه مخصوص برادران در شهرستان های اردکان ، ابرکوه ، بافق ، میید و مهریز در دست ساخت است . حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس افزود: عملیات اجرایی ساخت این حوزه ها از مدت ها قبل آغاز شده و هم اکنون در شرف تکمیل است . رییس حوزه های علمیه استان یزد اظهار داشت: هم اکنون بیش از یک هزار طلبه در ۱۰ حوزه علمیه در یزد و مناطق تابعه استان مشغول به تحصیل هستند . شمس گفت: این طلاب علوم دینی در سطوح یک تا سه و زیر نظر ۱۰۰ مدرس حوزوی تحصیلات خود را می گذرانند .  
امام جمعه مهریز: سازه ساختمان حوزه علمیه مهریز در شرف اتمام

امام جمعه مهریز گفت: ساختمان جدید حوزه علمیه مهریز ظرف دو سال و نیم آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری کامل می‌‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت‌الاسلام علی برهان در بازدید مدیر حوزه های علمیه استان یزد از تکمیل ساختمان جدید الاحداث حوزه علمیه امام جعفرصادق (ع) مهریز تا دو سال و نیم آینده با همت و مساعدت مرکز مدیریت حوزه علمیه قم و یزد با تامین اعتبار ۵ میلیارد تومان خبر داد.
وی افزود: این ساختمان با ۱۱هزار و ۵۰۰ متر مربع مساحت و ۹هزار متر مربع زیربنا،  سازه در شرف اتمام می باشد.
برهان با بیان اینکه این حوزه علمیه ظرفیت آموزش ۳۰۰ طلبه در ۱۰ پایه را داراست، افزود: ۱۱ کلاس درس ۴۰ نفره، مسجد، ساختمان اداری و سالن اجتماعات از جمله واحدهایی است که در این مجموعه احداث خواهد شد.
مدیر حوزه های علمیه استان یزد هم در این بازدید گفت: پنج حوزه علمیه مخصوص برادران در شهرستان های اردکان ، ابرکوه ، بافق ، میید و مهریز در دست ساخت است .
حجت الاسلام والمسلمین محمد شمس افزود: عملیات اجرایی ساخت این حوزه ها از مدت ها قبل آغاز شده و هم اکنون در شرف تکمیل است .
رییس حوزه های علمیه استان یزد اظهار داشت: هم اکنون بیش از یک هزار طلبه در ۱۰ حوزه علمیه در یزد و مناطق تابعه استان مشغول به تحصیل هستند .
شمس گفت: این طلاب علوم دینی در سطوح یک تا سه و زیر نظر ۱۰۰ مدرس حوزوی تحصیلات خود را می گذرانند .

 

آدرس کوتاه :