امام جمعه مهریز: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان است

امام جمعه مهریز: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان است


امام جمعه مهریز گفت: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی برهان در خطبه های این هفته نمازجمعه با تاکید بر افزایش بصیرت برای دشمن شناسی اظهار داشت: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان در مقابل ترفندهای معاندان در سطح جهان است. وی بیان داشت: دشمن واقعی مسلمانان شرک و استکبار جهانی است و هم اکنون آمریکا و اسراییل نمونه بارز شرک و استکبار در دنیا هستند. برهان افزود: لازمه بیزاری واقعی از شرک و استکبار، شناخت واقعی آنهاست و مسلمانان باید دشمنان، ماهیت و ترفندهایشان را به خوبی بشناسند. وی در بخش دیگری از سخنان خود ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای بازگشت به خویشتن دانست و بیان داشت: رمضان ماه میهمانی خداوند است که بندگان خدا به ضمیر پاک خویش رجوع کرده و خود واقعی را باز می شناسند تا بتوانند بازگشتی دوباره به اصل خلقت خویش داشته باشند. امام جمعه مهریز بهترین اعمال در شبها و روزهای ماه مبارک رمضان را تلاوت قرآن بیان کرد و گفت: گرچه تلاوت قرآن در تمام اوقات ثواب دارد اما چون قرآن در ماه رمضان نازل شده از اجر و ثواب ویژه‏ ای برخوردار است.  
امام جمعه مهریز: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان است

امام جمعه مهریز گفت: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان است.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی برهان در خطبه های این هفته نمازجمعه با تاکید بر افزایش بصیرت برای دشمن شناسی اظهار داشت: دشمن شناسی مهمترین شرط لازم برای اتحاد مسلمانان در مقابل ترفندهای معاندان در سطح جهان است.
وی بیان داشت: دشمن واقعی مسلمانان شرک و استکبار جهانی است و هم اکنون آمریکا و اسراییل نمونه بارز شرک و استکبار در دنیا هستند.
برهان افزود: لازمه بیزاری واقعی از شرک و استکبار، شناخت واقعی آنهاست و مسلمانان باید دشمنان، ماهیت و ترفندهایشان را به خوبی بشناسند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای بازگشت به خویشتن دانست و بیان داشت: رمضان ماه میهمانی خداوند است که بندگان خدا به ضمیر پاک خویش رجوع کرده و خود واقعی را باز می شناسند تا بتوانند بازگشتی دوباره به اصل خلقت خویش داشته باشند.
امام جمعه مهریز بهترین اعمال در شبها و روزهای ماه مبارک رمضان را تلاوت قرآن بیان کرد و گفت: گرچه تلاوت قرآن در تمام اوقات ثواب دارد اما چون قرآن در ماه رمضان نازل شده از اجر و ثواب ویژه‏ ای برخوردار است.
 

آدرس کوتاه :