امام جمعه مهریز: دشمنان در فتنه سال 88 اصل ولايت فقيه را هدف قرار داده بودند

امام جمعه مهریز: دشمنان در فتنه سال 88 اصل ولايت فقيه را هدف قرار داده بودند


حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان افزود: دشمنان در فتنه سال 88 اصل ولايت فقيه را هدف قرار داده بودند وی اظهار داشت: دشمنان بدانند كه ملت و دولت ايران و نظام پربركت اسلامي با همت، پشتكاري و با بصيرت و حضور در صحنه‌هاي و با تبعيت و پشت‌سر ولايت به راه رفتن خودش ادامه مي‌دهد و مقابل دشمن ايستادگي مي‌كند. امام جمعه مهریز با بيان اينكه اين ملت از رهبر معظم و انقلاب اسلامي حمايت مي‌كنند، افزود: براي حفظ اين انقلاب و ادامه راه داشتن نيازمند به بصيرت و دشمن شناسي است و نبايد غافل شد. علی برهان ضمن حمایت از رویش جوانه های قیام ملت مسلمان گفت:موج بيداري و اسلام خواهي ملل مسلمان به بركت انقلاب اسلامي است . امام جمعه مهریز تصریح کرد:دنياي اسلام از خواب غفلت بيدار شده و مي خواهد ديگر به كفر و استكبار جهاني وابسته نباشد.
امام جمعه مهریز: دشمنان در فتنه سال 88 اصل ولايت فقيه را هدف قرار داده بودند

حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان افزود: دشمنان در فتنه سال 88 اصل ولايت فقيه را هدف قرار داده بودند
وی اظهار داشت: دشمنان بدانند كه ملت و دولت ايران و نظام پربركت اسلامي با همت، پشتكاري و با بصيرت و حضور در صحنه‌هاي و با تبعيت و پشت‌سر ولايت به راه رفتن خودش ادامه مي‌دهد و مقابل دشمن ايستادگي مي‌كند.
امام جمعه مهریز با بيان اينكه اين ملت از رهبر معظم و انقلاب اسلامي حمايت مي‌كنند، افزود: براي حفظ اين انقلاب و ادامه راه داشتن نيازمند به بصيرت و دشمن شناسي است و نبايد غافل شد.
علی برهان ضمن حمایت از رویش جوانه های قیام ملت مسلمان گفت:موج بيداري و اسلام خواهي ملل مسلمان به بركت انقلاب اسلامي است .
امام جمعه مهریز تصریح کرد:دنياي اسلام از خواب غفلت بيدار شده و مي خواهد ديگر به كفر و استكبار جهاني وابسته نباشد.

آدرس کوتاه :