امام جمعه مهریز خواستار شد: مبارزه با بدحجابی در راس وظایف نیروی انتظامی

امام جمعه مهریز خواستار شد: مبارزه با بدحجابی در راس وظایف نیروی انتظامی


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه در این شهرستان خواستار مبارزه با بدحجابی توسط نیروهای انتظامی شد. وی ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت: فرهنگ سازی در سطح جامعه، آگاهی دادن به مردم و تشریح قوانین در سطح جامعه در کاهش جرم و جنایت موثر خواهد بود. برهان به وظایف نیروی انتظامی اشاره و مقوله امنیت و حفظ نظم را از مهمترین وظایف نیروی انتظامی عنوان کرد. وی افزود: امنیت امروز ما مدیون اقتدار نیروی انتظامی در کشور است. امام جمعه مهریز هفته ناجا را فرصتی مناسب برای افزایش اعتماد عمومی و جلب مشارکت های مردم دانست. برهان با تبریک ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س)، دهه کرامت را دهه انس با ائمه اطهار (ع) عنوان کرد. در بین نماز ظهر و عصر نیز سرگرد نصیری فرمانده جدید انتظامی مهریز از اجرای بیش از 15 برنامه در هفته ناجا خبر داد. وی اظهار داشت: حضور پرسنل و کادر انتظامی در مساجد سطح شهرستان و ایراد سخنرانی در جهت گسترش فرهنگ امنیت اجتماعی، عطر افشانی قبور شهدا، صبحگاه مشترک با نیروهای نظامی، نواختن زنگ انضباط اجتماعی در مدراس شهرستان، مانور یگان های ویژه انتظامی استان در پارک کوثر مهریز، آموزش کودکان در مدرسه ترافیک راهنمایی و رانندگی، نشت خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران، حضور فعال در نمازجمعه، تهیه و توزیع بروشور گرامیداشت هفته ناجا، از جمله برنامه های مهم هفته ناجا در شهرستان مهریز است.
امام جمعه مهریز خواستار شد: مبارزه با بدحجابی در راس وظایف نیروی انتظامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام علی برهان امام جمعه مهریز در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه در این شهرستان خواستار مبارزه با بدحجابی توسط نیروهای انتظامی شد.
وی ضمن تبریک هفته ناجا اظهار داشت: فرهنگ سازی در سطح جامعه، آگاهی دادن به مردم و تشریح قوانین در سطح جامعه در کاهش جرم و جنایت موثر خواهد بود.
برهان به وظایف نیروی انتظامی اشاره و مقوله امنیت و حفظ نظم را از مهمترین وظایف نیروی انتظامی عنوان کرد.
وی افزود: امنیت امروز ما مدیون اقتدار نیروی انتظامی در کشور است.
امام جمعه مهریز هفته ناجا را فرصتی مناسب برای افزایش اعتماد عمومی و جلب مشارکت های مردم دانست.
برهان با تبریک ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س)، دهه کرامت را دهه انس با ائمه اطهار (ع) عنوان کرد.
در بین نماز ظهر و عصر نیز سرگرد نصیری فرمانده جدید انتظامی مهریز از اجرای بیش از 15 برنامه در هفته ناجا خبر داد.
وی اظهار داشت: حضور پرسنل و کادر انتظامی در مساجد سطح شهرستان و ایراد سخنرانی در جهت گسترش فرهنگ امنیت اجتماعی، عطر افشانی قبور شهدا، صبحگاه مشترک با نیروهای نظامی، نواختن زنگ انضباط اجتماعی در مدراس شهرستان، مانور یگان های ویژه انتظامی استان در پارک کوثر مهریز، آموزش کودکان در مدرسه ترافیک راهنمایی و رانندگی، نشت خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران، حضور فعال در نمازجمعه، تهیه و توزیع بروشور گرامیداشت هفته ناجا، از جمله برنامه های مهم هفته ناجا در شهرستان مهریز است.

آدرس کوتاه :