امام جمعه مهریز: بسیجیان خود را وقف انقلاب كرده اند

امام جمعه مهریز: بسیجیان خود را وقف انقلاب كرده اند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به نقل از خبرنگار ایرنا ،حجت الاسلام والمسلمین ' علی برهان ' روز یكشنبه در جمع بسیجیان مهریز افزود: بسیج بازوی اصلی نظام و انقلاب ،مدافع ارزش ها و در مسیر ولایت و در خدمت ایشان است . وی اضافه كرد: حضور نیروهای جانبركف بسیجی طی 32 سال گذشته همه توطئه های مختلف دشمن را خنثی كرده است . امام جمعه مهریز تصریح كرد: بسیج نه تنها در عرصه نظامی كه در عرصه فرهنگی هم حضوری موثر و تعیین كننده داشته است . برهان با بیان اینكه مهمترین رسالت كنونی بسیجیان حفظ و حراست از انقلا اسلامی است به تهدید نرم دشمن و لزوم مقابله با آن تاكید كرد. همچنین فرمانده سپاه مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج به فعالیت های این نهاد مقدس اشاره كرد. سرهنگ ' سبز علی اكبری ' افزود: نیروهای بسیجی با همه توان در خدمت كشور و ولایت فقیه در عرصه های مختلف حضور دارند
امام جمعه مهریز: بسیجیان خود را وقف انقلاب كرده اند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، به نقل از خبرنگار ایرنا ،حجت الاسلام والمسلمین ' علی برهان ' روز یكشنبه در جمع بسیجیان مهریز افزود: بسیج بازوی اصلی نظام و انقلاب ،مدافع ارزش ها و در مسیر ولایت و در خدمت ایشان است .
وی اضافه كرد: حضور نیروهای جانبركف بسیجی طی 32 سال گذشته همه توطئه های مختلف دشمن را خنثی كرده است .
امام جمعه مهریز تصریح كرد: بسیج نه تنها در عرصه نظامی كه در عرصه فرهنگی هم حضوری موثر و تعیین كننده داشته است .
برهان با بیان اینكه مهمترین رسالت كنونی بسیجیان حفظ و حراست از انقلا اسلامی است به تهدید نرم دشمن و لزوم مقابله با آن تاكید كرد.
همچنین فرمانده سپاه مهریز هم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج به فعالیت های این نهاد مقدس اشاره كرد.
سرهنگ ' سبز علی اكبری ' افزود: نیروهای بسیجی با همه توان در خدمت كشور و ولایت فقیه در عرصه های مختلف حضور دارند

آدرس کوتاه :