امام جمعه مهریز با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج مهریز دیدار کرد

امام جمعه مهریز با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج مهریز دیدار کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در آستانه دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران، جمعی از پرسنل پایور و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در این دیدار با تبریك و گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب در دوم اردیبهشت ماه سال 1358، کلمه طیبه ولایت امر، روحانیون و نیروهای نظامی وانتظامی را از حافظان انقلاب نام برد و افزود: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، سپاه پاسداران با توجه به در اختیار داشتن نیروهای مردمی در قالب بسیج توانست، نقش ویژه‌ای را ایفا كندو پشت دشمن را لرزاند. برهان سپاه پاسداران را عامل مهم و موثری در حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: بالاترین وظیفه حفاظت از انقلاب است که آن بر عهده سپاه پاسداران است.
امام جمعه مهریز با پرسنل ناحیه مقاومت بسیج مهریز دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهریز، در آستانه دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران، جمعی از پرسنل پایور و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج مهریز با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
حجت الاسلام و المسلمین علی برهان امام جمعه مهریز در این دیدار با تبریك و گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب در دوم اردیبهشت ماه سال 1358، کلمه طیبه ولایت امر، روحانیون و نیروهای نظامی وانتظامی را از حافظان انقلاب نام برد و افزود: در طول دوران هشت سال دفاع مقدس، سپاه پاسداران با توجه به در اختیار داشتن نیروهای مردمی در قالب بسیج توانست، نقش ویژه‌ای را ایفا كندو پشت دشمن را لرزاند.
برهان سپاه پاسداران را عامل مهم و موثری در حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: بالاترین وظیفه حفاظت از انقلاب است که آن بر عهده سپاه پاسداران است.

آدرس کوتاه :